Особливості створення сайтів на CMS OpenCart

Створення веб-ресурсу, незалежно від його типу, включає безліч нюансів, і один з них - вибір движка, тобто системи управління сайтом, скорочено - CMS. Якщо потрібен сайт, що продає, одним з кращих рішень стане CMS OpenCart. За допомогою даної платформи можна створювати інтернет-магазини будь-якої складності, від простих торговельних майданчиків до багатосторінкових онлайн-маркерів з великим функціоналом.

Переваги OpenCart

Як і будь-яка інша система управління, дана CMS орієнтована на користувача, який прагне створити ресурс максимально швидко, недорого і якісно. Замовити розробку сайту OpenCart можна в спеціалізованому агентстві.

Особливостями движка OpenCart є:

  • відкритий вихідний код продукту і функціональність;
  • простота настройки і управління;
  • відсутність обмежень за кількістю сторінок;
  • можливість подальшої SEO оптимізації;
  • висока сумісність (в тому числі сумісність з 1С);
  • адаптація під соціальні мережі.

В цілому, за численними відгуками розробників і користувачів, даний движок є одним з найшвидших, функціональних і доброзичливих з точки зору адаптації під вимоги пошукових систем.

1. Відкритий вихідний код

Даний продукт є безкоштовним і дає повну свободу в питаннях розробки функціональних елементів, що робить CMS максимально варіативним в роботі. Відкритий код дозволяє ентузіастам створювати нові модулі і плагіни, постійно розширюючи можливість движка.

2. Простота управління

Система управління OpenCart має досить просту і інтуїтивно зрозумілу панель управління. Розібратися з інструментарієм можна протягом години, а управляти інтернет-магазином з OpenCart - простіше простого.

3. Немає обмежень

Дійсно, незважаючи на статус безкоштовного сервісу, OpenCart не обмежує користувача у такому важливому аспекті при створенні сайту, як кількість сторінок і категорій. Це дозволяє створювати онлайн-магазини будь-якої складності, в тому числі багатосторінкові торгові майданчики.

4. Пошукова оптимізація

Завдяки створенню людино-зрозумілих URL замість звичних для CMS ідентифікаторів, можна легко розібратися в файловій структурі сайту, що дозволяє успішно працювати з ним в плані пошукової оптимізації.

5. Адаптації під соцмережі і 1С

Двигун OpenCart підтримує можливість інтеграції в 1С (завантаження і оновлення товарів, замовлень, контрагентів), а також в базі є безліч віджетів, що дозволяють зв'язати CMS з актуальними сьогодні соціальними мережами.

Оцініть матеріал
(2 голосів)

Залишити коментар