Важливі аксесуари для геймерів

Геймери часто замислюються про покупку додаткових аксесуарів, тому що однієї клавіатури і мишки недостатньо для комфортної гри. Обов'язковим компонентом для тих, хто розуміється на грі, є навушники. Даний аксесуар вимагає особливого підходу до вибору - він має бути надійним, довговічним і якісним, щоб відповідати покладеним на нього функціям. Пропонуємо звернути увагу на навушники HyperX для геймерів, які мають масу переваг, але про все по порядку.

Особливості та переваги гарнітури HyperX

Щоб зробити правильний вибір, слід розглянути декілька варіантів навушників і порівняти їх характеристики.

Cloud 2

Краща гарнітура HyperX з бездротовим підключенням - це Cloud 2:

  • мають зручну посадку і злегка насичений басами профіль звуку, який допомагає підкреслити звукові ефекти в екшн-іграх;
  • мікрофон boom може від'єднуватися, і він має вражаючу якість запису, тому голос звучить чітко і повно.

Удосконалений пристрій дозволяє ізолювати голос від фонового шуму навіть при грі в галасливій обстановці. Навушники працюють з супутнім програмним забезпеченням, яке дозволяє регулювати рівень мікрофона і включати функцію об'ємного звучання 7.1. Бездротовий USB-ключ забезпечує низьку затримку. Безперервний час автономної роботи становить близько 30 годин.

Cloud Alpha S

Краща ігрова гарнітура HyperX з дротовим підключенням. Дротові ігрові навушники мають гнучку алюмінієву раму, обплетену аудіокабелем і мікрофоном boom, який можна від'єднати, коли захочеться виглядати більш невимушено.

Вибір дротових навушників для геймерів

Навушники легкі, зручні, і вони поставляються з вибором шкіряних або тканинних вкладишів для вух. Передбачені повзунки низьких частот, які можна включати для гучного звуку, що підкреслює ефекти в екшн-іграх. Мікрофон забезпечує гарну загальну продуктивність, тому голос звучить досить чітко і насичено.

На жаль, крім басових повзунків, виробник не запропонував додаткових функцій настройки, так як програмне забезпечення HyperX NGENUITY Companion не має еквалайзера. Подача звуку варіюється в залежності від підгонки, ущільнення і позиціонування, тому може знадобитися деякий час, щоб налаштувати їх. Якщо потрібна дротова ігрова гарнітура, сумісна як з аналоговим, так і з USB-аудіо, Cloud Alpha S - гарний вибір.

Оцініть матеріал
(2 голосів)

Залишити коментар