Обмін рублів з карти Сбербанку на гривні з зарахуванням через Приват24 за допомогою обмінника

Якщо вам потрібно перевести рублі з карти Сбербанку на картку ПриватБанку в гривнях, є необхідність організувати максимально оперативний обмін, найкраще відразу зупинити увагу на електронних обмінниках.

Це оптимальне рішення даної задачі. Перекази тут виконуються дуже швидко. На проведення операції разом із заповненням заявки знадобиться близько 20 хвилин. При цьому конвертація проводиться в режимі онлайн, тому не потрібно витрачати час на відвідування банківського відділення, вирішення інших формальностей. До додаткових переваг співпраці з обмінними сервісами віднесемо:

 • проведення конвертації валют за актуальними курсами;
 • невисокі розміри комісій;
 • можливість робити, як дрібні (від 300-500 рублів), так і великі (до 1 млн. рублів і більше) перекази;
 • можливість вибрати пропозицію, що не передбачає необхідність проходження верифікації;
 • доступність обміну валют в будь-який час доби.

Також, проводячи обмін валюти з карти Сбербанку на картку ПриватБанку з відображенням в Приват24, ви можете бути повністю впевнені в тому, що гривні гарантовано надійдуть на баланс. Головне в цій ситуації - вибрати надійний обмінний сервіс - той, який працює чесно і прозоро. Але вирішити це завдання не складає труднощів. На моніторинговому порталі пошук онлайн обмінників, які гарантують безпеку угод, обов'язково буде вдалим.

Вигідний обмін валют

Усі постачальники послуг, чиї пропозиції зібрані в рейтингових таблицях, пройшли ретельну перевірку адміністраторами і мають велику кількість позитивних відгуків. Тому з точки зору безпеки можна вибирати будь-який варіант. Якщо ж говорити про вигоду угоди, то тут доведеться приділити час порівнянню пропозицій і визначенню кращого варіанту.

Важливі умови угоди

Щоб зробити вигідний обмін, переглядаючи зібрані на сторінці пропозиції щодо переведення валюти з карти Сбербанку на Приват24, потрібно приділяти увагу таким моментам:

 • основний курс обміну - це цифра, яка використовується безпосередньо для конвертації рублів в гривні;
 • величина комісії. Потрібно врахувати, що комісію можуть стягувати, як відсоток з валюти, що віддається та/або одержується, або у вигляді фіксованої суми;
 • обмеження за величиною угод. Вони повинні відповідати величині суми, яку ви плануєте конвертувати;
 • додаткові умови, зокрема, необхідність реєстрації або верифікації в обміннику.

Зверніть увагу! Всі обмінні сервіси нараховують комісії за послуги по-різному. Тому, щоб не заплутатися, краще прорахувати кілька варіантів на конвертерах, представлених на сайтах постачальників послуг. Так ви будете порівнювати точні цифри, швидше визначитеся з вибором.

Як обміняти валюту

Для укладення угоди перейдіть на сайт обмінника і заповніть заявку. Але попередньо рекомендується відразу ознайомитися з правилами обміну, щоб розуміти, на яких умовах буде відбуватися співпраця. Звертайте увагу на терміни оплати заявки і зарахування гривень на картку Привату, комісії і штрафи за порушення умов угоди. Зупиняйтеся на всіх важливих нюансах. Якщо в правилах вам все зрозуміло і все влаштовує, приступайте до заповнення заявки. Тут попросять вказати:

 • суму в рублях, що підлягає обміну;
 • реквізити картки ПриватБанку в гривнях, можливо, прикріпленої до Приват24;
 • ПІБ та контактні дані: телефон, адреса електронної пошти, посилання на Телеграм тощо.

Заповнивши заявку, підтвердіть її. Далі потрібно зв'язатися з менеджером обмінника і отримати реквізити карти Сбербанку Росії для відправки рублів. Після того, як ви зробите перерахування, протягом 15-20 хвилин на гривневу картку надійде еквівалент у відповідній валюті. Операцію можна вважати успішно завершеною.

Зверніть увагу! Переводити рублі з одночасною конвертацією можна не тільки на рахунок ПриватБанку, а й на картки інших українських банків. Також переказ може бути виконаний на електронні, криптовалютні гаманці.

Оцініть матеріал
(2 голосів)

Залишити коментар