Огляд Apple MacBook Pro 16" TouchBar Silver 1TB (MVVM2) 2019

Не так давно, а точніше - в кінці позаминулого року, лідер з розробки та виробництва техніки і електроніки Apple представив свою новинку - Apple MacBook Pro 16", чим здивував своїх шанувальників. Справа в тому, що ноутбуки з такою діагоналлю раніше не випускалися, а, крім того, модель виявилася потужнішою в порівнянні з попередниками за рахунок дискретної графіки та інших особливостей. Отже, з новим ноутбуком ваші можливості розширять свої межі.

Що є відмінною рисою

У новинки так багато достоїнств, що перераховувати їх можна нескінченно довго. Пристрій оснащений дуже швидким процесором, максимально потужною батареєю і відмінним накопичувачем. Машина підходить для виконання як простих, так і складних завдань, у зв'язку з чим вона стала об'єктом мрій сотень тисяч користувачів. Ви, звичайно, можете придбати цей ноутбук в будь-якому магазині електроніки, але наша компанія пропонує його за розумною вартістю, і, можливо, рано чи пізно на нього буде встановлена знижка. Рекомендуємо звернути увагу на Apple MacBook Pro 16 "TouchBar Silver 1TB (MVVM2) 2019.

Ноутбук Apple MacBook Pro 16 TouchBar Silver

Серед особливостей ноутбука Apple MacBook Pro 16" можна виділити наступні:

  • Пристрій має комбінований аудіовхід, а портали залишилися колишніми;
  • Thunderbolt 3 поєднує в собі класичний роз'єм і USB-C. Потужність його при цьому значно збільшена;
  • За рахунок збільшення в розмірах вага ноутбука в порівнянні з попередньою моделлю став вище на 170 грамів;
  • Корпус представлений в двох кольорах (в цьому відношенні нічого не змінилося);
  • Корпус виконаний з алюмінію, за рахунок чого зовнішній вигляд у ноутбука презентабельний і нагадує машину класу преміум. Ще один плюс в тому, що на поверхні не залишається відбитків пальців.

В чому унікальність

Модель MacBook Pro 16" по праву вважається найбільшою на сьогоднішній день. Роздільна здатність матриці становить 3072х1920 пікселів. Це говорить про те, що кількість точок на дюйм буде дорівнювати 226-ти, в чому переконалися власники MacBook Pro 16" 2019. Яскравість дисплея дорівнює 500 нітам, а унікальна технологія True Tone уможливлює адаптацію температури відтінків до локального освітлення.

Фахівці кажуть, що ця модель працює зі швидкістю думки, і, якщо це саме те, що вам потрібно, звертайтеся до нас. Доставка здійснюється у всі регіони в стислі терміни, є можливість взяти техніку в кредит.

Оцініть матеріал
(2 голосів)

Залишити коментар