Чи варто купувати смартфони Oppo?

Сьогодні ми вже знаємо, що китайські смартфони теж можуть бути якісними, навороченими і цілком прогресивними. Смартфони OPPO відносяться саме до цієї категорії.

Що за бренд?

Бренд, до речі, не такий вже і новий - в Китаї він з'явився в 2001 році, а незалежною компанія стала в 2004 році. Уже тоді їх продукцію оцінили високо в США. В середині 2000-х компанія випускала плеєри, а в 2008 з'явився їх перший кнопковий телефон. Тоді ж вони зрозуміли, що це минуле століття і зробили ставку на те, що ніхто не робив до них. З перших років OPPO не оглядається на конкурентів і створює смартфони, які можна назвати першими в світі. Судіть самі:

  • У жовтні 2012 року вони випустили найтонший на той момент смартфон Finder X907. Товщина його становила 6.65 мм.
  • Через два роки, теж в жовтні, з'явився телефон ОППО R5 товщиною 4.85 мм. На той момент це теж був рекорд. Модель оснащена була камерою, що обертається.

Та й з іншими технологіями компанія не запізнювалася.

Стильні та функціональні смартфони Oppo

У той час бренд намагався вийти і на український ринок. Але популярність йому принесла тільки OPPO F5. Вона відома потужною фронтальною камерою і функцією SelfieTune, яка розпізнає риси обличчя і ретушує ваші портрети. Оснащена модель і іншими новомодними штуками.

В 2021 році з'явилася і новинка, здатна підкорити український ринок остаточно. Йдеться про модель OPPO A73. У нього є, все, що має бути у прогресивного смартфона від провідного виробника, у чому ніхто й не сумнівався.

OPPO A73 і чи варто його купувати: відгуки шанувальників

Виробники позиціонують смартфон як найбільш прийнятний як для якісних селфі, так і для ігор: він може тримати заряд незвично довго для смартфона. Але чи так це?

Смартфон Oppo A73

Ось кілька відгуків покупців.

Юрій: "Користуюся вже місяць. За свою вартість дуже гідний телефон. Яскравий amoled-екран, зручно лежить в руці і найголовніше для мене, що тут найшвидша зарядка!"

Анатолій: "Друзі, які займаються ремонтом телефонів, кажуть, що у OPPO дуже маленький відсоток браку, тому лагодити їх доводиться рідко. Тому я і зупинився на новій моделі A73: просто сподобався дизайн."

Виявилося, він гарний і якісним дисплеєм з непоганою роздільною здатністю. Гарний і ємним акумулятором 4015. Це дозволяє йому добре тримати зарядку. Процесор потужний, такий самий стоїть у багатьох топових моделях. Оперативна пам'ять - 4 гб, вбудована - 128, теж непогано. Але найбільше радує камера. Так що, скажімо так: він підходить і для ігор, і для роботи однаково. Головний же його плюс в тому, що він довго не розряджується.

Оцініть матеріал
(4 голосів)

Залишити коментар