Чи можна заробити на біткоінах?

Активне зростання цифрової валюти викликає інтерес потенційних вкладників, хоча в багатьох країнах криптовалюта ще знаходиться поза законом.

Як повідомляють новини економіки, минулого року українські політики та бізнесмени задекларували свій дохід в біткоінах на 75 млрд грн.

Як же можна заробити на біткоінах в наші дні?

Майнінг криптовалюти передбачає використання потужного обладнання і спеціального ПО

Способи заробітку

  • Сфера хмарного майнінгу передбачає використання потужного комп'ютерного обладнання і спеціального ПО. Видобуток криптовалюти здійснюється у фоновому режимі роботи комп'ютера, який майнить біткоіни на надійній платформі. Комісія за використання платформи невисока, але слід бути обережним в придбанні програмного забезпечення.
  • Заробити біткоіни можна на фріланс-біржах, де оплата послуг здійснюється криптовалютою. Цей варіант підійде тим, хто працює віддалено. Разові і постійні замовлення доступні всім, хто займається копірайтингом, маркетингом, розробкою IT-контенту. Потрібно лише завести спеціальний гаманець для виведення валюти.
  • Отримати кешбек в біткоінах можуть ті, хто купує товари в мережі інтернет на іноземних сайтах. Багато платформ практикують повернення від покупок в біткоінах. Необхідно користуватися спеціальним додатком для гаджетів або встановити браузерні розширення на комп'ютер.
  • Популяризація теми криптовалют також непогано оплачується. Вивчивши тематику досконально, можна створювати контент, писати статті на тему біткоінів, блокчейнів, особливостей роботи на будь-якій платформі. Також можна писати коментарі до постів інших авторів, брати участь в обговоренні на форумах і голосуваннях.
  • Для кращого розуміння світу криптовалют варто набути досвіду роботи з «кранами», інтернет-майданчиками, що практикують оплату реклами за клік. Суми дуже незначні, але спосіб доступний навіть школяру. Крім перегляду рекламного контента можна виконувати прості завдання, вводити коди перевірки. Щоб зареєструватися на таких сайтах, потрібна лише адреса біткоін-гаманця.
  • Користуються популярністю і різні партнерські програми: після реєстрації і вказівки адреси гаманця сервісом генерується реферальне посилання. Посиланням, що веде на потрібний рекламодавцю ресурс, діляться в блогах і соцмережах. Оплата в біткоінах йде за проходи по цих посиланнях.
  • Більш приємний і менш витратний спосіб є для любителів ігор для мобільних девайсів. Криптовалютою платять за просування по етапах гри. Такі ігри легко відшукати в Apple Store і Google Play Store. Різноманітність ігор поки невелика, але можна вибрати цікаві стратегії і фінансові симулятори. Є й ігри з відповідями на питання у вигляді бліц-опитувальників.

Деякі сайти практикують кешбек в біткоінах

Збільшити вже наявну суму криптовалюти можна за допомогою кредитів. Внесок в проекти вигідний і кредиторам, і позичальникам. Знайти кріптокредити за високими ставками можна на спеціальних інтернет-платформах.

Це далеко не всі способи заробити на біткоінах: бізнес за участю криптовалюти активно розвивається і дає можливість кожному знайти відповідну нішу заробітку.

Оцініть матеріал
(9 голосів)

Залишити коментар