Поради майстрів щодо установки пральної машини

В сучасному побуті пральна машина займає чільне місце серед решти побутової техніки. Перевага віддається автомату. Розумний агрегат робить все самостійно, звільняючи господиню від важкого ручного прання.

Для багаторічної і безперебійної роботи пральної машини необхідно створити умови, що забезпечують правильну експлуатацію.

Перевірка пральної машини

При доставці купленої пральної машини необхідно провести ретельний огляд техніки, щоб спочатку виключити ряд проблем.

  1. Попросіть розпакувати машинку і від'єднати її від піддону.
  2. Уважно огляньте корпус. На ньому не повинно бути вм'ятин і подряпин.
  3. Потрясіть пральну машину. Наявність стуку всередині говорить вам про те, що її необхідно замінити, навіть не підключивши, відразу.

Ви витрачаєте свої гроші на покупку дорогої техніки і повинні бути на 100% впевнені в її працездатності та ідеальному зовнішньому вигляді. Не підписуйте документи про прийом пральної машинки, якщо виникли хоч найменші сумніви. Не піддавайтеся на вмовляння кур'єра. Ваші гроші і вирішувати тільки вам.

Підписуйте документи про приймання пральної машини тільки після ретельного огляду

Установка

Перш ніж приступити до установки та підключення пральної техніки - уважно вивчіть інструкцію. Багато хто, втративши цей важливий момент, здійснюючи підключення самостійно, відразу ж виводить з ладу своє придбання.

  1. Заздалегідь зробіть виміри, і виберіть місце для установки пральної машини. Бажано щоб місце було з невеликим запасом, враховуючи, що підлога або стіни можуть бути не ідеально рівними.
  2. Поверхня підлоги має бути рівною і жорсткою. Це буде сприяти багаторічній коректній роботі без зайвих вібрацій.
  3. Усередині пральної машини зберігається висока напруга. Її підключення до електромережі - важливий момент. Необхідна сучасна заземлювальна керамічна розетка, розрахована на 16 ампер.
  4. Якщо ви вирішили розташувати пральну машинку у ванній кімнаті, враховуйте, що там підвищена вологість. Використовуйте розетку, яка не боїться вологи.
  5. Для підключення до водопроводу потрібне окреме відведення. Якщо його немає, ви можете зробити висновок самі або запросити фахівця. Те ж стосується і підключення до каналізації.

Увага! Не забудьте зняти транспортувальні болти, це може стати причиною серйозної поломки.

Підключення за правилами

Нову техніку краще довірити професіоналу і викликати майстра з сервісу для правильного підключення. Він зробить це професійно, що забезпечить безперебійну роботу агрегату. Видасть рекомендації з правильної експлуатації і догляду за пральною машиною.

Довірте підключення пральної машинки фахівцям сервісного центру

Якщо у вас немає досвіду з підключення техніки, довіртеся фахівцю. Це буде швидко і надійно.

Оцініть матеріал
(4 голосів)

Залишити коментар