Як вибрати надійні охоронні системи для дому?

Щоб виключити проникнення в будинок, офіс або квартиру, необхідна сучасна охоронна система. Вона складається з відеообладнання, датчиків, дозволяє ідентифікувати людину, не дає вчинити злочинні дії. Вибрати й купити охоронні системи для дому можна в інтернет-магазині за вигідною ціною.

Які бувають охоронні системи для дому

Продаються автономні і пультові охоронні системи для дому. Вони відрізняються будовою, принципом роботи. Автономні системи подають гучний сигнал в разі спроби проникнення в приміщення. Таке обладнання підходить, якщо в багатоквартирному будинку є пильний консьєрж.

Пультове обладнання передає сигнал про небезпеку охороні. Співробітники служби швидко приїжджають на об'єкт, що охороняється. У комплектації передбачена тривожна кнопка. Сучасні електронні пристрої дозволяють бути впевненим у збереженні свого будинку, майна.

Датчики охоронної системи в приміщенні

Для забезпечення повної безпеки рекомендується використовувати датчики, які будуть реагувати:

- на найменший рух людей;

- на звуки;

- на закриття, відкривання вікон і дверей.

Датчики подають сигнал охороні. Можуть системи безпеки для дому комплектуватися і додатковим обладнанням, пристроями. Вони дозволяють вчасно дізнатися про витік газу або води, можуть контролювати температуру в приміщеннях, рівень вологості. За їх допомоги можна запобігти пожежі.

Популярністю сьогодні користуються бездротові охоронні системи, наприклад, Orion NOVA X. Вона побудована на програмно-апаратному рішенні Silicon Labs. Ця компанія займається розробкою пристроїв бездротової передачі даних. За допомогою сучасного обладнання і пристроїв можна побудувати охоронну систему:

  • Бездротову.
  • Дротову.
  • Гібридну.

Orion NOVA X складається з датчиків, брелока, клавіатури управління, модуля інтеграції. Сучасні хаби включають і відключають охорону будинку. Вони можуть запустити в роботу машину, що створює дим, якщо в приміщення хтось вирішить проникнути. Пристрій знеструмить будинок і увімкне аварійне світло під час пожежі. Хаб може перекрити воду при протіканні. Він керує електричними замками, ролетами і гаражними воротами.

Сучасні охоронні системи для дому

Сучасні охоронні системи можуть складатися з різних модулів, датчиків і пристроїв. Комплект обладнання можна підібрати залежно від особистих уподобань господарів, з урахуванням особливостей об'єкта. Вибираючи якісні системи безпеки для дому та дачі, квартири, можна забезпечити повноцінний захист від будь-яких небезпечних непередбачених ситуацій.

Оцініть матеріал
(1 Голосувати)

Залишити коментар