Цікаві ідеї для проекту Junior Python Developer

На самому початку вивчення нової мови програмування люди здебільшого фокусуються на теорії. Однак з часом неминуче виникає бажання спробувати застосувати отримані знання на практиці. З чого ж почати в цьому випадку? У новачка може бути безліч різних проектів, однак варто віддавати перевагу найбільш простим ідеям. Це оптимальний варіант для програміста-початківця.

Прочитавши цю статтю, ви зможете дізнатися про деякі базові ідеї, які можуть бути реалізовані після курсів Junior Python Developer. Цілком ймовірно, що вони допоможуть вам визначитися з власними невеликими проектами, які дозволять розпочати роботу з Python.

Цікаві ідеї для новачків в Python

При виборі відповідного проекту слід бути обачним. Якась ідея може здатися дуже крутою, проте в реальності новачку вона може виявитися не під силу, через що він тільки даремно витратить час. В результаті новачок просто розчарується в обраній сфері. Тому варто спочатку спробувати що-небудь не дуже складне і цікаве. Наприклад, можна спробувати свої сили в розробці ігор.

Основні розробки ігор

Один з найбільш підходящих варіантів для початківців - розробка симулятора гри в кості. Для цього достатньо реалізувати програму, яку вибирає випадкове число і відображає його на головному екрані. Справитися з цим здатний навіть новачок, тому що все, що потрібно - вивчити тип даних integer, модуль random і функцію print (). Також є можливість додати пропозицію про ще один кидок кісток - тоді треба познайомитися з циклом while.

Крім того, вивчивши ці дані, ви також зможете створити гру-вгадайку. Додаток буде вибирати певні числа, а користувачу буде потрібно їх вгадати. В цьому випадку потрібно зробити так, щоб гравець міг вводити дані. Визначати правильність відповідей допоможе функція If/Else.

Шибениця

Шибениця - ще один популярний варіант для новачка. Гравцю потрібно вгадати задумане слово. Для реалізації такого проекту навіть не буде потрібна робота з графікою, він може бути просто текстовим.

Спочатку потрібно визначитися зі словами, які належить вгадувати гравцю. Їх можна взяти практично в будь-якому словнику. Після цього розробіть функцію, яка перевірятиме правильність відповідей. Вона буде перевіряти наявність введених букв. Крім того, код вашої гри повинен відображати вгадані користувачем літери, а також обмежувати число спроб.

Практика з Raspberry PI

Якщо ви новачок в сфері програмування, обов'язково спробуйте використовувати свої знання за допомогою Raspberry PI. Це невеликий ПК, що ідеально підходить для відточування навичок. Розробники цього пристрою намагаються зробити все, щоб навіть підлітки змогли навчитися програмуванню.

Незважаючи на розміри, Raspberry PI має досить непогану потужність. Він недорогий: ціна може варіюватися в межах від 5 до 50 доларів.

Raspberry Pi може бути використаний для розробки різноманітних сайтів і додатків. Він підтримує підключення периферії (наприклад, клавіатури і мишки), тому може використовуватися навіть як повноцінний ПК. За бажанням можна налаштувати віддалене управління мікрокомп'ютером: це відкриває широкі можливості для програміста-початківця.

В мережі можна знайти безліч навчальних проектів, які допомагають освоїти Python. Наприклад, існують такі проекти:

  • гра "камінь-ножиці-папір;
  • програма для шифрування інформації тощо.

Просто виберіть найбільш цікавий для вас проект і приступайте до його вивчення і подальшої реалізації. Це дозволить в майбутньому створювати інші проекти, наприклад, ПЗ для управління камерами відеоспостереження і так далі.

. Тільки в такому випадку вам забезпечене подальше професійне зростання з придбанням нових навичок.

Оцініть матеріал
(90 голосів)

Залишити коментар