Де купити оригінальні запчастини на авто

Для більшості автолюбителів негарантійний ремонт автомобіля є дорогим задоволенням. Якщо робити такий ремонт в офіційних автосервісах і замовляти оригінальні запасні частини, то ремонтні роботи можуть мати високу ціну, яка не по кишені більшості автовласників. Тому багато власників автомобілів, які бажають виконати ремонт свого залізного коня за привабливою вартістю, намагаються купити запчастини на авторозбірках.

Так, наприклад, розбірка Шкода дозволяє власникам автомобілів цієї марки купувати оригінальні запчастини за ціною в три рази нижче середньоринкової.

Що собою являють авторозбірки?

За своєю суттю авторозбір є складом, на якому зберігаються оригінальні запчастини б/у від автомобілів різних марок. Найчастіше авторозбірки самостійно купують, а потім розбирають старі автомобілі. Хоча існують організації, які виконують закупівлю старих запасних частин з-за кордону. Для розбору купуються автомобілі, що потрапили в серйозні аварії, які не пройшли процедури розмитнення, старі авто або ті, що з якихось причин невигідно продавати цілком. Як правило, такі склади мають великий асортимент оригінальних запасних частин, що дозволяє автолюбителям знаходити на них практично все, від елементів салону до деталей підвіски або двигуна.

Асортимент запчастин на авторозбірці

Переваги авторозбірок

Одна з головних переваг покупки запасних частин на такому складі полягає в тому, що автовласник може придбати потрібні йому деталі за найбільш вигідною для себе ціною. За своєю суттю такий магазин є автомобільним секонд-хендом, що дозволяє вибрати і купити дорогі оригінальні деталі за вартістю, яка нижче середньоринкових розцінок в три, а іноді навіть в п'ять разів.

Автозапчастини за вигідними цінами

Ще одним важливим плюсом авторозбору є якість пропонованих запасних частин. Звичайно, деяких покупців може відлякати те, що авторозбір пропонує запасні частини, які вже були у вжитку. Однак якщо розглядати всі сторони цього питання, то варто сказати, що оригінальні запасні частини, які мають невеликий ресурс експлуатації, будуть набагато надійніше, ніж нові аналогічні деталі.

Крім того, деякі запасні частини досить складно знайти і їх необхідно замовляти в салонах дилерів або автовиробників. Відвідавши розбір, власник автомобіля отримує можливість знайти і купити практично будь-яку, навіть найрідкіснішу деталь. Адже тут розбираються транспортні засоби різних марок і років випуску. Крім того, на такому складі запасні частини можна купити відразу, а не чекати їх доставки з Європи кілька тижнів, а то і місяців.

Оцініть матеріал
(1 Голосувати)

Залишити коментар