Навіщо потрібен виділений сервер?

Коли потрібно вибрати хостинг для розміщення веб-сайту, необхідно враховувати безліч нюансів. Якщо мова йде про звичайний односторінник, то можна обмежитися навіть безкоштовними майданчиками. Однак для серйозного порталу знадобиться потужний сервер. Його покупка обійдеться в значну суму.

Рішенням даної задачі може стати оренда виділеного сервера. Ця послуга має свої особливості та переваги. Вона відмінно підходить для порталів з високим рівнем відвідуваності.

У чому переваги?

Коли необхідно забезпечити надійну роботу сайту з високою відвідуваністю, на який йде сильне навантаження, найкраще використовувати виділений сервер. Він являє собою систему з встановленою ОС і можливістю віддаленого управління.

Оренда виділеного сервера дає можливість розміщати проект і повністю керувати ним. Це дуже вигідне і зручне рішення. Сервери розміщуються в спеціальному дата-центрі. Там підтримується і необхідний мікроклімат, і надійне електроживлення, і високошвидкісні канали інтернету. Все це дає можливість обладнанню працювати максимально стабільно і надійно.

Виділений сервер забезпечить надійну роботу сайту з високою відвідуваністю

У такого рішення є маса переваг перед звичайним хостингом. На звичайному хмарному сервері розміщується величезна маса клієнтів. Його потужність розподіляється на всі сайти відразу. Тому при підвищенні навантаження на кілька розміщених на ньому порталах падає загальна продуктивність.

Виділений сервер позбавлений таких недоліків. Якщо купити цю послугу, можна не турбуватися щодо того, що висока відвідуваність сайтів буде негативно впливати на роботу всього сервера.

Замовник послуги отримує root-доступ. Він має можливість встановлювати будь-яке програмне забезпечення і вносити будь-які зміни. По суті, замовник отримує повний доступ до управління повноцінним сервісом.

Недоліки виділеного сервера

Основний мінус виділеного сервісу полягає у високій вартості оренди щодо інших видів хостингу. Замовляти таку послуг має сенс тільки в тому випадку, якщо мова йде про серйозний проект. Звісно для односторінника або сайту-візитки немає необхідності в оренді виділеного сервісу. Він потрібен тільки в тому випадку, якщо є потреба в забезпеченні максимальної:

  • швидкодії;
  • надійності;
  • безпеки.

Для всіх великих сервісів і онлайн-магазинів в інтернет використовують виділені сервери. Якщо скористатися більш дешевими варіантами хостингу, працездатність сайту з високим відвідуванням буде під загрозою.

Оцініть матеріал
(1 Голосувати)

Залишити коментар