Де замовити відеостіни з доставкою та монтажем

Відеостіна - це комплекс обладнання, яке використовується в магазинах і торгових центрах. В першу чергу це маркетинговий інструмент, який дозволяє ефективно проінформувати велику кількість потенційних покупців про наявність вигідних пропозицій, нових товарів, акцій і знижок, а також сезонних розпродажів. Сучасні маркетингові дослідження одноголосно погоджуються в ефективності відеостін, тому з кожним роком вони користуються все більшою популярністю.

Що таке відеостіни

Відеостіни - це спеціальні відеопанелі, які в режимі нон-стоп демонструють в робочий час рекламні ролики. Принцип функціонування даного обладнання досить простий. Кожна панель синхронно відображає певну частину зображення, що при перспективі погляду утворює цілісну картинку. Така синхронність забезпечується одночасною роботою декількох модулів, розмір яких безпосередньо впливає на габарити самої відеостіни.

Габарити відеостіни залежать від розміру окремих модулів

Найчастіше сучасні торгові центри надають перевагу використанню таких видів відеостін:

  • плазмові відеостіни - відрізняються високою якістю роботи, однак зображення відрізняється сегментацією (через рамки і велику відстань між панелями);
  • LCD-панелі - один з найбільш бажаних видів відеостіни завдяки високій якості зображення і надійності роботи;
  • безшовні - сегментація зображення практично відсутня, проте сама картинка не відрізняється високим рівнем роздільної здатності;
  • відео куля або куб - незвичайний варіант, який працює за допомогою проектора і системи дзеркал.

Замовити відеостіну в Україні

Використання відеостін в Україні все більше набирає обертів. Щоб не відставати від конкурентів багато торгових точок великих мереж надають перевагу використанню дійсно якісного обладнання, яке значно підвищує привабливість їх продукції.

Відеостіна з доставкою та монтажем доступна до покупки в інтернет-магазині. Тут працюють справжні професіонали своєї справи, які ідеально знають характеристики пропонованого обладнання. Вони зможуть підібрати вам ідеальне місце для установки і надійно змонтувати всі панелі відеостіни таким чином, щоб вона привертала підвищену увагу потенційного покупця.

Вдало встановлена відеостіна не тільки прикрасить інтер'єр торгового центру або магазину. За її допомоги ви зможете ефективно інформувати клієнта про основні переваги співпраці саме з вами, що істотно вплине на рівень продажів.

Оцініть матеріал
(1 Голосувати)

Залишити коментар