Жорсткі орні митників двері, сфери застосування

Витрати на підтримку теплового режиму - одна з основних статей витрат на більшості підприємств і установ. Знизити фінансові втрати мінімум на 50% дозволяє установка жорстких орних маятникових дверей.

Особливості конструкції і пов'язані з цим переваги

Головне достоїнство маятникових дверей - легке відкривання-закривання в обидві сторони. Рух полотна відбувається навіть від легкого поштовху, а автоматичне повернення на місце гарантує мінімальні втрати тепла. Більш детально про те, що таке митників двері, дивіться по посиланням.

Конструкція має й інші особливості, що підвищують ефективність при використанні двері:

  • Полотно складається з сендвіч-панелей - всередині пресований полістироловий пінопласт, зовні ударостійкий ПВХ. Матеріали легкі, вологостійкі, з низькою теплопровідністю.
  • Каркас стулок - анодований алюмінієвий профіль специфічної конфігурації, що підсилює надійність конструкції. Алюміній не схильний до корозії і має низьку питому вагу.
  • Еластичне ущільнення по периметру забезпечує максимально можливу герметизацію при змиканні стулок.

Для зручності використання в дверних полотнах передбачені круглі або овальні вікна з протиударного полікарбонату. У нижній частині стулки захищені відбійними листами з твердого поліетилену - вони витримують багаторазові ударні навантаження механізованих або ручних засобів переміщення вантажів.

Суттєва перевага конструкції - відсутність дверної коробки і легкість монтажу.

Сфери застосування жорстких орних маятникових дверей

Установка традиційної двері в приміщеннях з високою пропускною спроможністю часто не виправдана. Особливо помітно це при необхідності зонування частини будівлі, запобігання витоку запахів, збереження певного температурного режиму. Орні маятникові двері здатна виконати всі ці завдання і тому затребувана для монтажу:

  • в холодильних камерах: при пересуванні співробітників, вантажних візків, навантажувачів стулки моментально повертаються на місце, гарантуючи збереження температурного режиму;
  • на складах: міцна конструкція витримує багаторазові ударні навантаження завдяки механічної міцності петель і використовуваних матеріалів;
  • в кафе, барах, ресторанах: маятниковий механізм регулює ступінь відкривання і швидкість повернення, тому конструкція ідеально підходить для зонування приміщень і захисту від проникнення запахів;
  • в магазинах: митників двері встановлюються в місцях розвантаження товарів, в проходах між складами і торговими відділами.

Конструкція відповідає всім санітарним нормам, виконана з ергономічних і легко миються. Її використання виключає травмування персоналу, псування товарів або вантажної техніки в момент переміщення. Монтаж не вимагає тривалого часу або додаткових будівельних операцій. Після установки в приміщенні гарантовано збереження потрібного мікроклімату і відсутність протягів.

Термін служби жорсткої маятникових дверей досягає 10-15 років - це багаторазово окуповує її вартість навіть без урахування отриманої економії тепловтрат.

Оцініть матеріал
(0 голосів)

Залишити коментар