Як вибрати доменне ім'я?

Отже, уявімо таку ситуацію: ви вирішили розвивати свій власний бізнес в інтернеті. Ясна річ, що кожного новачка чекає безліч підводних каменів і величезна кількість не зовсім зрозумілих термінів з IT сфери. Якщо почали, то будемо продовжувати, тепер необхідно створити сайт. Але, як виявилося, стати сайтовласником не достатньо для початку інтернет-бізнесу. Тепер ще потрібно придумати ім'я для майбутнього інтернет проекту.

І не просто ім'я, а унікальну і коротку комбінацію цифр і символів. Таку комбінацію називають доменом або доменною адресою. Вона необхідна для того, щоб користувачі легко змогли знайти і потрапити на необхідний сайт. Доменні простори бувають найрізноманітніші ru, sc, ua та інші. Ось, наприклад, домен me - найпоширеніший в Чорногорії. Він ідеально підходить для сайтовласників, які планують комерційну і некомерційну діяльність в даній країні.

Міжнародний домен me

Доменна зона me була сформована зовсім недавно, але незважаючи на це, вона має велику популярність серед користувачів. Щоб здогадатися, для якої країни призначений домен, варто звернути увагу на скорочені літери. Зараз мова йде про me, таке скорочення позначає Montenegro. Стало можливим використовувати доменну зону тільки після того, як Чорногорія отримала свою незалежність.

Домен me ідеально підходить для блогів, проектів, туристичних сайтів та інтернет-магазинів

Реєстрація домену me підійде для:

• сайтовласників, чий бізнес пов'язаний з Чорногорією та культурою даної країни.
  • Людей, які бажають просувати свій власний бренд. Доменне ім'я me ідеально підходить для блогів, проектів, комерційних сторінок або інтернет магазину. Приставку me можна вдало обіграти, а в підсумку отримати унікальну і красиву назву ресурсу, наприклад, lookat.me.
  • Оскільки Чорногорія дуже популярна країна серед туристів, то доменний простір me може зацікавити власників туристичних сайтів.
  • Придбати домен me можуть не тільки жителі Чорногорії, а й представники будь-якої іншої країни. Як правило, для успішної реєстрації необхідно лише вказати свої особисті дані.

Для чого потрібно зареєструвати додатковий домен?

Фахівці радять підбирати найпростіше і невигадливе доменне ім'я. Це все необхідно, щоб потенційні клієнти могли легко запам'ятати ваш сайт і швидко на нього перейти. В ідеалі адреса повинна як чутися, так і писатися.

На сьогоднішній день існують деякі ситуації, які вимагають мати додатково зареєстрований домен. Коли ресурс набирає велику популярність серед користувачів, то конкуренти створюють схожі назви. А в підсумку частина потенційних клієнтів перенаправляються на схожі сайти. Щоб цього уникнути, краще мати додатковий домен з невеликими помилками в написанні.

Оцініть матеріал
(1 Голосувати)

Залишити коментар