Що означає купити домен і як проходить реєстрація

Світ інтернету не був би таким, як ми до нього звикли, без доменних імен. Знайти потрібну інформацію в величезному каталозі сайтів було б практично неможливо. З тих пір, як в 1985 році було зареєстровано перше в історії доменне ім'я, сталося вибухове зростання Глобальної мережі.

У 1985 році в світі було зареєстровано всього 6 доменних імен. Зараз тільки в зоні .com зареєстровано близько 150 мільйонів. Якщо врахувати всі нові TLD, то кількість зареєстрованих доменів досягає більше 300 мільйонів.

Доменне ім'я - це адреса, яка використовується в Інтернеті для веб-сайтів або для електронної пошти. Ви можете купити доменні імена у реєстратора доменів. Для придбання є безліч різних типів доменних імен.

В наші дні покупка доменів дуже поширена послуга, без якої не може обійтися жоден сайт. Можна підібрати недороге ім'я для молодого ресурсу або вибрати ім'я в престижній зоні для створення солідного порталу.

Чи можна зареєструвати домен назавжди?

Власник веб-сайту не може отримати доменне ім'я назавжди. Покупець домену насправді є реєстратором. Термін оренди складає до 10 років. Коли цей час мине, обраний реєстратор повідомить, що час дії скоро закінчиться, і дасть можливість продовжити його.

Мінімальний термін, на який можна купити домен - 1 рік.

Чому необхідно реєструвати домени з різними розширеннями

Більшість власників бізнесу не розуміють важливість реєстрації доменних імен в декількох зонах. Якщо власник сайту прагне створити сильний бренд для свого бізнес-представництва в мережі, вкрай важливо інвестувати в кілька розширень. Наприклад .com і .com.ua. Чим більше буде викуплено додаткових імен, тим краще для бізнесу. В іншому випадку конкуренти отримують можливість зареєструвати аналогічні доменні імена з іншим розширенням і скористатися перевагами своєї мережевої ідентичності в Інтернеті.

Чому необхідно реєструвати відразу кілька доменних імен з різними розширеннями

За загальним спостереженням, люди зазвичай запам'ятовують назву компанії, а не точну адресу веб-сайту. Якщо вони її не пам'ятають, то щоб знайти цікавий сайт, виконують пошук за назвою фірми. Який би результат не був зазначений першим, клацнуть по ньому. Якщо конкурент грамотно оптимізував свій ресурс, є ймовірність, що він займе перше місце в списку пошукових систем. Навіть якщо клієнт пам'ятає ім'я, є можливість, що він погано запам'ятав розширення. Важливо захищати свій бізнес в мережі так, щоб незалежно від того, яке розширення доменного імені люди вводять для пошуку, вони не потрапляли до конкурентів.

Може здатися, що це дорого. Можна зробити дещо дешевшою процедуру. Наприклад, реєстратор дає знижки на одночасну реєстрацію кількох імен, а також у нього можна отримати одне ім'я безкоштовно. Для цього треба сплатити річний хостинг.

Як проходить процедура "покупки" або реєстрації домену

Після того, як було вибрано ім'я для сайту, його необхідно перевірити на унікальність і відразу зареєструвати.

Купівля або реєстрація доменів

Зареєструвати домен в Україні легко, якщо використовувати сервіс он-лайн перевірки на сайті. Хостер надає послуги реєстрації імен сайту і їх хостингу високої якості.

Слідуючи інструкції на порталі хостера, перевірка і реєстрація доменного імені робиться просто і швидко. Оплата здійснюється прямо на сайті.

Необхідно пам'ятати, що вільну адресу для сайту не можна «забронювати», її необхідно відразу оплатити. Реєстрація проходить в порядку живої черги, і права на використання домену, закріплюються за тим, хто раніше подав на нього заявку.

Ціни на реєстрацію доменів залежать від їх престижності і затребуваності. Найдешевший коштує 66 грн., а найдорожчі більше 100 тисяч.

Переходьте на сайт, реєструйте ім'я сайту і оцініть послуги хостингу, розмістивши тут свій сайт.

Оцініть матеріал
(1 Голосувати)

Залишити коментар