Типи чохлів для телефонів і їх особливості

Призначення чохла для мобільного пристрою полягає в захисті гаджета від подряпин, відколів та інших пошкоджень. У продажу можна зустріти протиударні вироби, перевага яких полягає в максимально міцному корпусі. Такі пристосування надійно захищають мобільний пристрій, але при цьому мають велику вагу, в порівнянні з іншими видами.

В залежності від моделі і призначення, чохли можуть повністю або частково захищати корпус телефону. У першому випадку вартість і розміри вироба будуть вищими. Частковий захист запобігає пошкодженню окремих частин корпусу (задньої кришки і торців). Обидва типи виробів поставляються в продаж, як правило, в стандартних кольорах. Замовивши друк на чохлах, ви зможете прикрасити і додати індивідуальності своєму телефону.

Огляд типів чохлів

Можна виділити наступні види виробів:

  1. Бампер. Найпростіший варіант захисту, за допомогою якого можна запобігти пошкодженню бічних частин смартфона. Для виробництва пристосування використовуються пластик, силікон або метал.
  2. Накладка. На відміну від бампера, такі вироби захищають і бічні, і задню частину телефону. Лицьова сторона пристрою залишається відкритою, тому, щоб не допустити пошкодження дисплея, додатково доведеться встановити захисне скло або наклеїти плівку.
  3. Книжка. Забезпечує захист усіх частин телефону, характеризується більш солідним дизайном і може використовуватися в якості підставки. Основний недолік - книжку кожен раз потрібно відкривати, коли вам хтось телефонує.
  4. Фліп або розкладачка. Такі вироби схожі на чохли-книжки, але в них задня панель відкидається донизу, а не вбік.
  5. Футляр і кисет. Для виготовлення виробів використовується шкіра або її замінник. Пристосування забезпечує надійний захист торцевих частин і корпусу. Відкритою залишається тільки нижня або верхня сторона, в залежності від положення смартфона. Кисет відрізняється від футляра тим, що його верхня частина закривається стягуванням шнурка.

Чохол на телефон

Одним з найбільш практичних типів чохлів є акумуляторні пристосування. Такі вироби оснащуються вбудованою батареєю, що розташовується на тильній стороні. Цей тип відмінно підійде для любителів далеких поїздок, туризму і активного відпочинку. Для виробництва пристосувань може використовуватися пластик, метал або шкіра. Залежно від моделі, ємності акумулятора може бути достатньо для 1-3 повних циклів заряду смартфона.

Оцініть матеріал
(1 Голосувати)

Залишити коментар