Сантехніка для дому: сучасні тенденції

Поява нових матеріалів з поліпшеними характеристиками дає сильний поштовх для розвитку сфери будівництва і дизайну. Сучасний інтер'єр припускає багато «вольностей» і відсутність строгих канонів для виконання, а вдале поєднання краси і практичності дозволяє гармонійно обставити будь-яке приміщення.

Що стосується ванної кімнати, з'явилося багато вдалих ідей щодо реалізації такого проекту, а якісні елементи сантехніки можна придбати в спеціалізованому інтернет-магазині.

Компактний гігієнічний душ - чудова альтернатива біде

Комбінації матеріалів

Сантехнічна арматура, прилади освітлення і змішувачі в різних варіантах обробки і найвигадливіших комбінаціях. Блискучий хром, стримана бронза або м'яке світіння сріблястих тонів - всі елементи обробки чудово поєднуються між собою, незважаючи на різні тони і колірну палітру.

Розширення простору

Для приміщень будь-яких розмірів важливо правильно спланувати розташування основних елементів. Компактні раковини, підвісні унітази з інсталяцією, гігієнічний душ замість біде і багато інших сантехнічних новинок допомагають оптимізувати простір.

Для збільшення простору використовуються спеціальні прийоми:

  • Заміна ванни на компактну душову кабінку. Повністю прозорі стінки і невисокий піддон допоможуть зробити приміщення візуально просторим.
  • Тонкостінний санфаянс став доступним завдяки використанню спеціальної кераміки. Незважаючи на легкість і крихкість таких раковин або ванн, зберігається достатня міцність конструкції.
  • Меблі-трансформери, що приховують комунікації та сантехнічне обладнання. Стануть у нагоді для «маскування» пральної машинки, є рішення для умивальника, організації продуманих систем зберігання.
  • Поєднання різних за фактурою оздоблювальних матеріалів. Плитка в стелю вже не в тренді, зараз найкращим варіантом буде поєднання керамічних, металевих, бетонних або кам'яних поверхонь.

Популярні монохромні поєднання потроху поступаються яскравим забарвленням. Скло і метал, матові або глянцеві поверхні - все гранично просто і функціонально, як і вимагає темп сучасного життя.

Системи зворотного осмосу - популярний варіант водоочищення

Підібрати сантехнічне обладнання, аксесуари і корисні дрібниці на свій смак можна на сайті компанії. Тут всі необхідні елементи для функціонування ванної кімнати, зручні змішувачі, великий вибір ванн і сантехніки. Також ми пропонуємо обладнання для очищення води, фільтри-глечики та комплексне очищення.

Оцініть матеріал
(1 Голосувати)

Залишити коментар