Що таке подарунковий сертифікат: переваги і недоліки

Наш час - це епоха споживання і надлишку матеріальних цінностей, продавці ведуть боротьбу за кожного покупця. Акції, накопичувальні бали - все це йде в хід. Добре зарекомендували себе подарункові карти, які є зручним драйвером для реалізації. А пересічний споживач підвищує інтерес до магазину, торгової марки.

Що таке подарунковий сертифікат?

Цей документ прийнято виготовляти на барвистому картоні, пластику. Великі мережі захищають його від підробок і механічного зносу. Сертифікат прив'язаний до грошових одиниць країни, в якій його випустили. Основне завдання - залучити покупця, підштовхнути його до здійснення придбання.

Клієнт має зробити товарообіг, за це його преміюють можливістю отримати знижку в наступний раз. Власник може подарувати його, відмовитися від подальшого використання, обмінятися з власником сертифікату іншій мережі. Іноді карти вручають перед відкриттям нового магазину, салону.

Переваги подарункового сертифіката

Покупки з подарунковим сертифікатом

Це взаємовигідний механізм, який приносить прибуток продавцю, спонукає населення робити покупки. Пересічний споживач завжди отримає гарну знижку, а товаровиробник збільшить збут, залишаючись в плюсі. Покупець буде частіше відвідувати торгову мережу, стежити за новинками, пам'ятати про термін дії сертифіката. Підприємець зобов'язаний радувати відвідувачів, оновлювати склад, влаштовувати розпродажі. Особливі вигоди:

  • Для випуску немає необхідності отримувати дозволи, банківську ліцензію.
  • Подарунковий документ ідеально рекламує бренд або певну групу товарів, підвищує імідж магазину.
  • За допомогою подарункових карт великі мережі можуть тимчасово акумулювати і використовувати гроші покупців.

Про мінуси

Шопоголік - це діагноз ряду громадян. У гонитві за знижкою людина перестає контролювати витрати, перетворює будинок в склад рідко використовуваних речей. Людям властиво бути наївними, вірити в дива. Багато хто не вчитується в подробиці, написані дрібним шрифтом, забуває деякі умови, пропускає кінцеву дату дії. Іноді помилки в розрахунках і друкарські помилки можуть спричинити збитки бізнесменам.

Як вибрати подарунковий сертифікат?

Велика кількість пропозицій ускладнює вибір. Покупець повинен оцінювати фінансові можливості і важливість здійснення покупки. Не буває сертифікатів на продукти і товари першої необхідності. Зазвичай це побутова техніка, ювелірні вироби, брендовий одяг. У дні, коли діють обмежувальні заходи на пересування, кращим помічником буде топ інтернет магазинів, де завжди є відмінні пропозиції.

Оцініть матеріал
(1 Голосувати)

Залишити коментар