Особливості заправки картриджів для принтерів Hewlett-Packard

Усім відомо, що вартість витратних матеріалів навмисно завищується брендами, які випускають друкарські пристрої. Нові принтери і МФУ для залучення покупців, навпаки, продають за заниженими цінами. Купуєш дешевий пристрій, а далі змушений витрачати чималі гроші на неймовірно дорогі «оригінальні» картриджі. Тому оптимальне рішення - заправити витратник в гарному сервісі.

Проте зробити заправку картриджів HP не так просто. Адже спритні американські виробники не звикли втрачати жодного цента. Добре, що є серйозні сервісні центри. Тут розуміють проблеми українських власників оргтехніки. В чому проблема? Давайте розберемося.

Так, Hewlett-Packard - ти хитрий! Але українці не здаються без бою

Власникам принтерів від американського бренду необхідно знати про деякі своєрідні особливості пристроїв. Жадібний до кожного заробленого цента виробник оснащує свої принтери спеціальними чіпами.

Для чого? Щоб контролювати кількість зроблених відбитків. А коли їх число досягне певного рівня, почати «знущатися» над користувачами. Принтер повідомляє свого власника, що картридж вже нікуди не годиться, і його потрібно замінити.

Спеціальний чіп в принтері контролює кількість зроблених відбитків

Однак, ладно просто сигналізувати, як в монохромних принтерах. Вони як працювали, так і далі будуть продовжувати друкувати. Можна спокійно заправити картридж в сервісі. А потім, не дивлячись на постійні нагадування, флегматично отримувати необхідні відбитки.

Але ось з пристроями для кольорового друку все набагато складніше. Вони перестануть працювати. Який оптимальний вихід? Звернутися в гарний сервіс для проведення операції з видалення чіпа. Лише після «вирізання» непотрібного «апендикса» можна буде спокійно заправляти картридж.

Які переваги заправки картриджів HP?

Процес дивно схожий на стародавній вислів Цезаря: прийшов, побачив, переміг. Адже споживач отримує відчутні вигоди від звернення в гарний сервіс:

  1. Це значно дешевше покупки нового, «фірмового» витратного матеріалу.
  2. Відновити працездатність друкувального пристрою можна вже через 10 хвилин. Знайти новий витратник за такий час дуже непросто.
  3. Відмінна якість друку - візуально ніяк не відрізниш від відбитка, отриманого з використанням нового пристрою.
  4. У принтері залишається той же, «рідний» витратник. Тільки повністю готовий до роботи.

Оцініть матеріал
(1 Голосувати)

Залишити коментар