Чим MacBook краще за інші ноутбуки?

Покоління комп'ютерної техніки вдосконалюється зі швидкістю світла. У цьому розмаїтті часто буває важко розібратися, наприклад, чому знаменитий Макбук краще за звичайні ноутбуки?

Вартість його значно вище, а ось чи виправдана така ціна потужністю і додатковим функціоналом? Детальна інформація в цьому питанні представлена в нашому огляді.

Основні переваги і недоліки Макбуків

Відмінності у використанні можливостей «яблучного» пристрою детально розглянуті на спеціалізованих форумах. Користувачі з упевненістю говорять, що ціна покупки повністю виправдана, більш того, MacBook справляється з такими завданнями, що звичайним пристроям не представляється можливим.

У чому головні відмінності:

  • Підтримка унікальною операційної системи. Mac OS розроблена спеціально для Apple, тому встановити її на інший пристрій просто не вийде. При цьому Макбук буде працювати і зі звичайною Windows, але від подібних експериментів за порадами бувалих краще відмовитися.
  • Ємність акумулятора і збереження його потужності тривалий період. Зарядка пристрою займає приблизно годину, в сплячому режимі витрата АКБ становить приблизно 5% за добу. При цьому після 1,5 - 2 років активного використання потужність батареї падає приблизно на 25%, що досить гідний показник.
  • Швидке перезавантаження і оновлення компонентів. З цією проблемою знайомі практично всі користувачі портативних пристроїв. Макбук в цьому плані набагато «шустріше», та й поновлення потрібні не так вже й часто.
  • Багатофункціональність - головна перевага цього пристрою. Робота з відео- і фоторедакторами, комп'ютерні ігри, програмування - все це вимагає швидкого реагування при максимальній продуктивності пристрою. Для виконання простих завдань, роботи з текстами і невеликими файлами така покупка буде невиправданою, адже функціонал дозволяє з легкістю справлятися з іншими функціями.

Ергономіка та висока продуктивність - відмінні риси Макбуків

Ергономіка і невеликі габарити - додаткові переваги використання. Серія ультрабуків взагалі вважається ідеальним варіантом для частих подорожей або ділових поїздок. При цьому лептоп функціональний, швидко реагує на будь-які завдання без зависань і жорстких «глюків» системи. Про недоліки: головний з них - висока вартість. Навіть б/у Макбук буде за ціною як новий ноутбук іншої марки. Це трохи відлякує потенційних покупців, хоча кількість прихильників «яблучного» бренду це не зменшує. Вважається, що після користування MacBook, перейти на звичайний дуже важко, тому «перебіжчиків» у зворотний бік набагато більше.

Оцініть матеріал
(1 Голосувати)

Залишити коментар