Нестандартне використання підвіконь

Чи звертали ви коли-небудь увагу на те, яку роль підвіконня грає у вашій квартирі? Ми звикли вважати їх просто частиною вікна - не більше. Але насправді підвіконня може стати дуже важливою деталлю інтер'єру, а також допомогти зберегти простір в невеликому приміщенні.

Пару ідей для використання підвіконь:

 1. Найбільш класичний варіант - це використовувати підвіконну плиту як підставку/полку. На поверхні можна розмістити кілька аксесуарів, невелике дзеркало, вазони з квітами, книги. Якщо немає можливості встановити додаткову поличку, то підвіконня стане вирішенням проблеми.
 2. Використання підвіконної плити в якості письмового столу - новий тренд. У невеликій кімнаті, де немає можливості поставити стіл - це найкраще рішення. Широка міцна плита вмістить на собі зошити, комп'ютер і книги А світло з вікна піде на користь зору. Для невеликої кімнати школяра або студента, або для особистого кабінету - ідеальний варіант.
 3. Зручна кухонна поверхня або обідній стіл біля вікна - таку роль може зіграти якісне широке підвіконня на кухні. Щоб не займати приміщення великим столом, можна використовувати підвіконну плиту. Це буде виглядати дуже по-модному, а ще досить зручно.

Широке підвіконня на кухні можна використовувати як обідній стіл

В Україні багато фірм, які займаються виробництвом і установкою підвіконь. Але якісний продукт постачають далеко не всі, і навіть не більшість. Ми - компанія, якій можна довіряти. Кожен продукт має свій сертифікат якості, а також гарантію на 10 років. А монтажем займаються тільки кваліфіковані фахівці. У каталозі на сайті представлена продукція від брендів з усього світу. І своє ідеальне підвіконня в Києві ви знайдете за дві секунди. Купити підвіконні плити, до речі, можна не тільки в столиці. Компанія здійснює безкоштовну доставку по всій території України.

На сайті представлені підвіконні плити від таких виробників як:

 • Open Teck
 • KRAFT
 • Danke Komfort
 • GANZ
 • Plastolit
 • Danke Standard
 • Crystalit
 • Danke Premium
 • Werzalit

Виготовлення підвіконь можливо з різних матеріалів. Зараз плити робляться дерев'яними, кам'яними і пластиковими. Виріб із пластику можна покрити спеціальною плівкою, що буде повторювати бажаний дизайн (колір, дерево, метал, мармур).

Якщо у вас залишилися питання, то запишіться на безкоштовну консультацію з менеджером. Вам докладніше розкажуть про кожен бренд, про матеріали і фурнітуру, допоможуть зробити розрахунки і зорієнтують за часом робіт.

Оцініть матеріал
(1 Голосувати)

Залишити коментар