Купити телевізор LG - в інтернет-магазині TopTV

Тим, хто цінує безкомпромісну якість і інновації в побутовій техніці, варто купити телевізор LG. Продукція південнокорейського концерну з року в рік приємно дивує стабільністю роботи і відповідністю запитам користувачів.

За традицією саме LG презентують технологічні розробки, які з роками стають маст-хев опціями в телевізійній техніці. Зробіть сімейні вечори ще більш теплими і душевними, в чому допоможе інтернет-магазин. Телевізор LG купити у нас можна за вигідною ціною і з гарантією. У каталозі представлені актуальні моделі минулих років і найвдаліші зразки останніх серій. Щоб не витрачати час на покупку і вибрати ТВ для конкретних завдань, зверніться до наших консультантів: ми запропонуємо варіанти телевізорів з необхідними можливостями і параметрами, враховуючи побажання до ціни.

Купити LG телевізор: критерії вибору

Технологія екранної панелі телевізорів LG

Щорічно розробники випускають оновлені версії телевізорів LG з розширеним набором функцій. Тим, хто не стежить за новинками в світі мультимедійної техніки, складно самостійно розібратися. На що звернути увагу, якщо ви вирішили купити телевізор LG?

  • Технологія екранної панелі. Моделі минулих років виконані переважно з використанням LED, в якій передача картинки забезпечується за рахунок рідкокристалічної матриці зі світлодіодним підсвічуванням. Навіть в них передача кольору реалістична і не спотворена, а кут огляду досить широкий. Найвибагливішим ТВ-користувачам варто купити телевізор LG з OLED панеллю. У таких екранах кожен піксель є органічним світлодіодом, який підсвічується самостійно. За рахунок цього в 64 рази розширено колірний спектр, поліпшена глибина чорного, збільшений кут огляду.
  • Роздільна здатність. Екрани минулих моделей мають роздільну здатність HD Ready або Full HD, але набагато більше можливостей для приємного перегляду дає екран формату 4К UHD. Більша кількість точок на екрані дарує зображення неймовірної чіткості і деталізації.
  • «Розумна» платформа Smart TV. У століття тотального користування високими технологіями раціональніше LG телевізор купити зі Smart TV. Розробка дозволяє переглядати улюблені серіали, підкасти та фільми безпосередньо з інтернет-ресурсів, грати в ігри, користуватися всілякими сервісами.

Платформа Smart TV в телевізорах LG

Всі телевізори LG виробляються з використанням власної операційної системи WebOS. Її переваги - відмінна швидкодія, гнучкість і стабільність роботи.

Оцініть матеріал
(1 Голосувати)

Залишити коментар