Які IT фахівці найбільш затребувані в Україні?

На українському ринку праці список затребуваних і високооплачуваних професій вже кілька років очолюють IT фахівці. Рекрутингові агентства оцінюють можливості працевлаштування програмістів, веб-дизайнерів, системних адміністраторів нарівні з такими популярними професіями, як менеджери з продажу, маркетологи.

Вузьких IT-фахівців випускає обмежена кількість ВНЗ України. За оцінками експертів високою якістю професійної підготовки відрізняються випускники Харківського університету радіоелектроніки, Київського і Харківського технічних університетів («КПІ» і «ХПІ»).

Затребуваність IT спеціальностей

Перераховувати десятки вузьких спеціалізацій, затребуваних IT-індустрією, немає сенсу. В електронних інформаційних технологіях немає фахівців широкого профілю. Окреме навчання потрібне для оволодіння мовами програмування Java, Python, архітектурою інформаційних систем, SEO-оптимізацією. Літературні або художні здібності потрібні для навчання професіям сценариста комп'ютерних ігор або дизайнера комп'ютерної графіки.

Навчання мовам програмування

В Україні постійно зростає ринок розробки і просування комерційних сайтів в інтернеті. У великих містах країни щодня починають роботу нові рекламні агентства, сервісні компанії, косметичні студії. Зростає кількість інтернет-магазинів, яким потрібні якісні сайти. У реконструкції та просуванні мають потребу сайти виробничих компаній і корпорацій. Над кожним сайтом в процесі розробки і просування працює колектив IT фахівців, беруть участь аналітики, програмісти, верстальники, дизайнери, копірайтери, розробники мобільних додатків.

Можливості навчання

Початкові навички роботи з мовами програмування, графічним дизайном, версткою можна отримати на денних, вечірніх, заочних (онлайн) курсах. Такі курси програмування і веб-дизайну в Києві за 10 - 16 занять дають знання основ дизайну веб-сторінок, навичок роботи з графічними редакторами старшокласникам, випускникам економічних, юридичних, гуманітарних ВНЗ.

Курси програмування та веб-дизайну

Головними якостями курсів, на які орієнтуються абітурієнти, можна вважати:

  • вузьку спеціалізацію навчальних програм;
  • кваліфікацію викладачів;
  • стажування в успішних IT-компаніях;
  • допомогу в працевлаштуванні.

Не потрібно вважати, що запис на курси гарантує вам гарну роботу і кар'єрне зростання з великою заробітною платою. Щоб здати складні іспити, отримати роботу в IT-індустрії, потрібно докласти чимало зусиль, проявити свої найкращі якості.

Оцініть матеріал
(1 Голосувати)

Залишити коментар