Smart TV - що може розумний телевізор

Сучасні телевізори постійно удосконалюються і стають «розумними» за рахунок додаткових можливостей. Яскравий приклад - Smart TV, який повністю адаптований до прямого виходу в інтернет, має безліч корисних функцій, що можна порівняти з роботою планшета і навіть комп'ютера.

Пропонуючи інтернет і телебачення, провайдери розробили спеціальний пакет послуг для смарт-обладнання, а дізнатися більше про додаткові опції цих пристроїв можна в нашому огляді.

Можливості Smart TV

Телевізійні пристрої з функцією «Смарт» з'явилися завдяки впровадженню операційної системи для роботи з локальною мережею інтернет. Найчастіше використовується платформа Android TV, Tizen OS або WebOS, виробник забезпечує телевізор опціями для зручності користувача.

Користування соціальними мережами в смарт-телевізорі

Що може «розумний» телевізор:

  • Альтернативне телебачення. Відтворення програм, серіалів або фільмів, використовуючи популярні безкоштовні сервіси, такі як YouTube, Netflix, Zoomby, Tvigle, Ivi та інші.
  • Серфінг по інтернету. Телевізор замінює планшет або смартфон, а на великому екрані переглядати пошту або сайти новин буде набагато зручніше.
  • Активність в соціальних мережах. Достатньо вибрати і встановити додаток, ввести дані свого облікового запису. Практично всі популярні сервіси адаптовані до смарт-телевізору, що дуже зручно для затишного проведення часу.
  • Запис відеофайлів. Підключення зовнішнього накопичувача забезпечить збереження будь-якої програми, фільму або телепередачі. Можна відключити нав'язливу рекламу і насолодитися переглядом на великому екрані з додатковим комфортом.
  • Інтернет-шопінг. Зі смарт-телевізором покупка необхідних речей стане простіше і доступніше. Все, що представлено на торгових майданчиках в інтернеті, можна переглянути і вибрати з можливостями смарт-телебачення.
  • Забезпечення відеозв'язку. Вбудована або окремо підключена камера дозволяє виводити зображення на екран, влаштовувати відеоконференції через обраний канал комунікацій.

Особливу нішу розумне телебачення займає у геймерів. Максимально реалістичне відтворення графічних ефектів і повне занурення в улюблену гру - ось що схиляє чашу терезів при виборі цього пристрою. Удосконалена мультимедіа система повністю сумісна з іншими пристроями, тому враження будуть яскравими і незабутніми.

Можливості Smart TV

Управління та налаштування режимів відбувається дистанційно, оновлення ОС виконується автоматично в міру випуску розробниками нових версій програми. Налаштування мережі при першому включенні проводиться в ручному режимі за запропонованими підказками. Зазвичай потрібна реєстрація на офіційному сайті виробника, а також вибір необхідних параметрів роботи пристрою.

Інновації в світі цифрових технологій з'являються з вражаючою швидкістю. Недавні громіздкі моделі телевізорів спочатку змінилися компактними ЖК-панелями, а зараз повний список можливостей плоского екрану складно уявити. Фактично, цей пристрій успішно замінить комп'ютер і планшет для інтернет-серфінгу і комфортного відтворення відео будь-якого формату.

Оцініть матеріал
(1 Голосувати)

Залишити коментар