Корисні функції сучасних смартфонів

Сучасні смартфони далеко пішли від терміна «телефон для дзвінків». Сьогодні це повноцінна складна система, яка не поступається комп'ютеру в продуктивності. І щоб стимулювати попит споживача, виробники цих гаджетів регулярно оснащують свій продукт новими функціями і можливостями, що роблять наше життя набагато легше.

Які технології останнього часу серйозно спростили ваше життя? Здогадуємося, що про багато з них ви навіть не замислюєтеся, сприймаючи їх як належне.

GPS-навігація

Сьогодні будь-який власник смартфона може скористатися стандартними Google-картами, увімкнути режим навігатора і сміливо колесити по будь-якому місту, будучи там вперше. Ідеальний варіант для відряджень, іноземних поїздок і туризму. Ви захотіли знайти певну адресу і просто вбили її в поле навігатора. З імовірністю 99% ви потрапите туди, куди хотіли.

GPS-навігація в смартфоні

Дактилоскопічне блокування

Чи знали ви, що розблокування смартфона за допомогою відбитка пальців стане настільки популярним і навіть необхідним? Сьогодні найдоступніші телефони випускаються з цим дактилоскопічним сенсором, який забезпечує простий доступ до телефону без необхідності введення складних паролів і графічних ключів, які ви можете забути.

Безконтактна оплата

Чому останнім часом популярність технології NFC багаторазово зросла? Тому що в країнах СНД спостерігається колосальний підйом технологій безконтактного підключення і оплати. Навіщо діставати з сумки або кишені гаманець, якщо можна піднести телефон до терміналу і дочекатися проведення платежу.

Безконтактна оплата за допомогою смартфона

Голосові помічники

Коли ви в останній раз шукали щось по-старому, простим вбиванням тексту в пошуковий рядок? Голосові асистенти повністю витіснили традиційні методи пошуку, навігації та взаємодії зі смартфоном. Адже так просто сказати "Ok, Google", щоб отримати доступ до будь-яких даних і функцій пристрою.

Робочі програми

Потужності сучасних смартфонів більш ніж достатньо для роботи з:

  • офісними програмами;
  • графічними редакторами;
  • відеоредакторами;
  • трекерами;
  • стрімінговими сервісами.

Якщо ви знаходитеся в пробці, то не будете сліпо тиснути на клаксон, а зможете повноцінно закінчити презентацію або обробити недавно відзнятий ролик.

І всі ці переваги ви можете відчути за допомогою смартфонів Samsung, які можна придбати в інтернет-магазині за акційними знижками. Магазин щойно відкрився, а тому влаштовує літні розпродажі і привабливі акції. Встигніть стати частиною величезної сім'ї Samsung.

Оцініть матеріал
(1 Голосувати)

Залишити коментар