Обираємо електротранспорт у Gorodok Gallery

Зі зростанням кількості заторів на дорогах все більше людей починають замислюватися над альтернативними видами транспорту. І все більша кількість людей обирають для себе надсучасний та зручний електротранспорт.

Але тут мова зовсім не про електромобілі, а про їх більш бюджетну альтернативу – електросамокати, електровелосипеди, гіроскутери та інші. І саме в пошуках таких засобів пересування ми вирушили у «мекку» техніки – ТЦ Gorodok Gallery у Києві та ознайомилися з основними їх видами. А щоб і ви могли обрати для себе сучасні гаджети для пересування по місту (і поза ним) ми лишимо тут кілька порад від консультантів кварталу техніки ТЦ Gorodok Gallery.

Електросамокати

На електротранспорт повільно переходить весь світ. Париж і Ріо-де-Жанейро, Барселона і Пекін — далеко не весь перелік міст, де все частіше можна зустріти когось на електровелосипеді чи електросамокаті. У Варшаві, наприклад, є сервіс, подібний каршерінгу, тільки замість автомобілів, користувачі можуть взяти напрокат самокат, активувати через спеціальний додаток, проїхатися до потрібної локації та залишити будь-де.

Киянам же поки не залишається кращої альтернативи, аніж придбати власний електросамокат, і зробити це можна у ТЦ Городок на метро Почайна.

Як же обрати електросамокат, щоб покупка принесла задоволення та слугувала тривалий час? У виборі такого транспортного засобу головне - це ємність акумулятора та запас ходу. Чим більшим є перший показник, тим більшу відстань ви зможете проїхати на одній підзарядці. Також має значення матеріал, з якого виготовлена батарея. Якщо це свинець, то самокат зможе їздити навіть на морозі до -20 градусів. А от літієві батареї набагато легші за вагою, але “сідають” вже при -5. Комфортне пересування по місту також залежить від коліс електросамоката. У ТЦ Городок представлені моделі з різними варіаціями. Цільні колеса не бояться проколів, адже досить міцні, великі за розміром забезпечують кращу амортизацію, а маленькі є більш маневреними.

Моноколеса

Ще один вид електротранспорту, що користується попитом серед киян, — моноколесо. Це відносно новий девайс, тому дехто ще досі дивується, коли бачить людей, маневруючих на ньому по місту. Виглядає як звичайне колесо із платформою для ніг, на якій стоїть водій. Незважаючи на те, що більшість моделей призначені для пересування в теплу пору року, у ТЦ Городок в Києві є моноколеса і для руху по снігу! Середня швидкість такого електротранспорту сягає 40-50 кілометрів на годину, а управління ним вимагає вміння добре балансувати та швидко орієнтуватися в складній транспортній ситуації.

Управління моноколесом потребує вміння добре балансувати

Гіроскутер

Гіроскутери популярні як серед дорослих, так і серед дітей. Ви, напевно, бачили, як тротуарами хтось роз'їжджає на поперечній підніжці, вбудованій між двома колесами! На відміну від моноколеса, гіроскутери призначені для пересування рівними поверхнями і не підходять для їзди по траві чи бездоріжжю. При виборі гіроскутера у ТЦ Gorodok зверніть увагу на моделі з 10-дюймовими колесами — оці можуть проїхати майже скрізь! Вартість гіроскутера та кількість кілометрів на одній підзарядці залежить від об’єму акумулятора. Зверніть увагу, що найважча деталь у девайсі - це колеса. Якщо вам потрібен гіроскутер виключно для прогулянок у парку, то немає сенсу купувати надпотужну модель — вам буде важко її носити. Краще обрати менш потужний, зате мобільний пристрій. А от якщо ви плануєте їхати на роботу на гіроскутері, то звісно треба придивитися до потужних моделей з більшими колесами!

Гіроскутери популярні серед дітей і дорослих

Тож для тих, хто обирає екологічність, мобільність та не фанатіє від заторів, електротранспорт стане у нагоді. Серед багатьох варіантів у ТЦ Городок на Петрівці ви точно зможете обрати свій, що не потребує ні бензину, ні газу, а заряджається від звичайної розетки.

Оцініть матеріал
(1 Голосувати)

Залишити коментар