Створюємо електронну пошту з телефону - всі нюанси

Обійтися без електронної пошти в сучасному світі практично неможливо. Вона використовується для реєстрації акаунтів, отримання новин і повідомлень, ведення особистого та ділового листування. Існує великий вибір сервісів для реєстрації email - всі вони надають послуги на безоплатній основі.

Створити електронну пошту з телефону так само легко, як і з комп'ютера. У мобільному пристрої є всі необхідні для цього інструменти. В операційній системі Андроїд краще використовувати пошту Gmail, оскільки через неї буде додатково здійснюватися синхронізація даних користувача: контакти адресної книги, замітки, події календаря тощо.

Реєстрація та налаштування поштової скриньки

Зробивши вибір на користь сервісу Google, реєстрацію вийде виконати через фірмовий додаток компанії. А надавши перевагу альтернативному ресурсу, створення акаунта доведеться проводити з використанням мобільного браузера.

Отже, для реєстрації Gmail потрібно перейти в налаштування смартфона, розділ «Акаунти». Там вибрати варіант додавання нового акаунту і слідувати інструкціям на екрані. В ході створення поштової скриньки необхідно придумати її адресу, вона не повинна повторювати раніше створені. Якщо таке станеться, система видасть попередження і запропонує внести корективи. Для додання адресі унікальності рекомендується використовувати не тільки слова, але і цифри.

Пароль при реєстрації поштової скриньки

Також слід придумати новий пароль і двічі ввести його у відповідні поля. Секретну комбінацію необхідно запам'ятати або записати. Втрата пароля від пошти - дуже неприємна подія, адже саме через email проводиться відновлення доступу до акаунтів на інших ресурсах.

Щоб підвищити безпеку «скриньки» і додати альтернативний спосіб входу, рекомендується вписати діючий номер телефону. У разі втрати пароля на нього прийде комбінація цифр, за допомогою якої вийде підтвердити своє право на керування електронною поштою.

Після створення email можна відкривати додаток Gmail і починати користуватися перевагами сервісу. У налаштуваннях програми коригується зовнішній вигляд інтерфейсу, додається управління жестами, задаються параметри завантаження зображень, відкриття посилань і багато іншого. Якщо буде додано кілька поштових адрес, то деякі настройки виставляються окремо для кожної з них.

Налаштування параметрів електронної пошти

Створення поштової скриньки на інших сервісах мало чим відрізняється від аналогічної процедури на комп'ютері. Буде потрібно відкрити мобільний браузер і перейти на сайт, який надає послуги. Після проходження реєстрації виконується настройка отримання кореспонденції на телефоні. Для цього використовується універсальний додаток, який підключається до будь-яких поштових серверів після введення логіна і пароля. Параметри зазвичай підбираються автоматично, проте в окремих випадках може знадобитися подивитися адресу сервера і порт на сайті відповідного сервісу.

Оцініть матеріал
(3 голосів)

Залишити коментар