Стієчний сервер Dell PowEredge R640: переваги та можливості

Dell PowEredge R640 - новий і сучасний сервер стієчного типу, який являє собою багатофункціональну систему, що дозволяє формувати конфігурації, необхідні для проведення масштабованих обчислень.

Також за його допомогою можна створювати центри, що ефективно справляються з обробкою великої кількості даних. Ця модель сервера - рішення, яке добре масштабується,. Її активно застосовують для таких цілей:

  • підтримки роботи систем зберігання (в них містяться дані високої щільності);
  • створення хмарного приватного середовища;
  • проведення обчислень, що відрізняються високою продуктивністю;
  • з метою віртуалізації.

Також сервер можуть застосовувати для своїх цілей постачальники таких послуг, як додатки.

Опис і основні можливості

Модель стієчного сервера Dell PowEredge R640 представлена у вигляді двопроцесорної платформи. Вона дозволяє виконувати масштабовані обчислення. В основі серверних систем - потужні 28-ядерні процесори. Завдяки їх роботі сервер легко справляється з завданнями будь-якої складності, а також підтримує критично важливі програми.

Основні можливості стієчного сервера

Так як в основі сервера масштабована системна архітектура, він є багатофункціональним, відповідним будь-яким вимогам продуктивності. Що можна робити при використанні Dell PowEredge R640? Ось перелік основних можливостей:

  • проводити масштабування програмно-визначеного сховища;
  • спростити його розгортання;
  • максимально збільшити продуктивність системи зберігання (за допомогою накопичувачів);
  • масштабувати обчислювальні ресурси завдяки процесорам;
  • забезпечити збільшення кількості процесорних ядер до 27%, а також їх пропускну здатність до 50%.

Інтелектуально вбудоване управління, що забезпечує автоматизацію продуктивності.

Новий dell poweredge r640 вимагає мінімальних витрат на поточне обслуговування. Все це можливо завдяки автоматизації і інтелектуальному вбудовуваному управлінню.

У новій моделі сервера передбачена можливість збільшити період роботи без перебоїв до максимуму, що забезпечує профілактична діагностика і функція автоматичного відновлення. Вони дозволяють підвищити показники продуктивності до 90%.

За необхідності можна активувати консолі управління і просту інтеграцію.

Забезпечення високого рівня безпеки

Для даної моделі стієчного сервера, як уже згадувалося вище, характерна вдосконалена архітектура. Головна її перевага - гарна стійкість до різних кібератак і загроз, що походять ззовні. Все це дозволяє гарантувати максимальний рівень безпеки операцій, що виконуються, і даних, які обробляються.

Спеціальна функція в сервері блокує дію шкідливих програм

В Dell PowEredge R640 існує спеціальна функція, яка сприяє блокуванню конфігурації (вона забезпечує захист робочої конфігурації системи від можливих змін під впливом шкідливих програм).

Локальне сховище сервера підтримує спеціальну технологію, що дозволяє виконувати ефективне системне очищення. Її наявність сприяє збереженню конфіденційності інформації в разі зміни призначень системи сервера. Також ця функція має захисну дію при введенні її в експлуатацію.

Якість та безпечність використання нової моделі сервера підтверджує назва його торговельної марки. Американська корпорація Dell - один з лідерів в сфері комп'ютерного виробництва. Виробничі потужності бренду здатні забезпечити потреби не тільки Європейського ринку, а й далеко за його межами.

Оцініть матеріал
(1 Голосувати)

Залишити коментар