Чи варто купувати китайський телефон?

Хочете купити смартфон і вирішили придивитися до флагманів Китаю? Але давайте розберемося, чи буде вибір вдалим і наскільки справедлива думка людей про те, що китайські моделі - це низькопробний товар.

Доводи на користь покупки

Для початку потрібно сказати, що Китай буває різним. Звичайно ж, купувати підробку з Аліекспрес і сподіватися на те, що вона прослужить довго, це як мінімум нерозумно. Загалом, даний варіант слід відкинути відразу, тому перейдемо до відомих китайських марок і наведемо пару фактів, за якими їх не потрібно боятися і уникати:

  • Можливість купити новинку за прийнятною ціною - вартість нових «китайців» в 1,5-2 рази нижче, ніж ціна тих самих моделей, але вироблених в Європі;
  • Гарна якість - в китайських смартфонах встановлено практично те ж саме «залізо», що і в Samsung, HTC, LG або Motorola. Це пояснюється тим, що багато корпорацій вже давно перенесли виробництво саме в КНР. По-перше, там все автоматизовано, по-друге, це набагато дешевше;
  • Зручність - 95% всіх сучасних смартфонів працює на платформі Android, тому яку б модель ви не купили, вона буде функціонувати за добре знайомою схемою;
  • Широкий асортимент - щоб скласти конкуренцію іменитим компаніям і задовольнити запити користувачів, виробники КНР пропонують великий вибір самих різних телефонів. Про деякі топові фірми цього сказати не можна;
  • Використання передових технологій - на відміну від пропіарених брендів, що відрізняються консервативними поглядами на техніку, китайці не бояться вводити в свою продукцію всілякі нововведення.

Великий вибір китайських телефонів

Тепер про підводні камені

Є у китайських смартфонів і кілька недоліків. Так, одним з них є складнощі з ремонтом. Якщо у вашому місті немає сервісного центру, який обслуговує продукцію даної фірми, відремонтувати гаджет буде вкрай складно. Також необхідно звернути увагу на якість збірки: чи не "хрумтить" телефон, наскільки гарний сенсор, чи не "гальмує" система. Незважаючи на те, що виробники намагаються вчасно усувати існуючі дефекти, недоліки все ж іноді зустрічаються.

Звертайте увагу на якість збірки телефону

До числа інших недоліків китайських девайсів можна віднести низьку якість комплектуючих, відсутність гарнітури (втім, останнім часом від навушників відмовилися і європейські виробники), А також не надто великий обсяг пам'яті. Саме ці невеликі нюанси і дозволяють знизити фінальну вартість даної продукції.

Який висновок можна зробити? Китайські телефони мають право на життя, проте при їх покупці слід бути обережним. І, звичайно ж, не варто довіряти маловідомим і дешевим магазинам, які не дають жодних гарантій.

Оцініть матеріал
(1 Голосувати)

Залишити коментар