Інновації на ринку моторних масел

Автоіндустрія пропонує багато новинок серед автотоварів, тому здається, що здивувати сучасного покупця вже немає чим. Разом з тим, при детальному аналізі можна з'ясувати, що навіть сучасні моторні масла стали набагато досконалішими і забезпечують широкий спектр можливостей і додаткових функцій для вашого авто.

Чим здивують виробники?

Ринок автотоварів постійно поповнюється, і випробувати всі новинки досить складно. Зараз можна виділити кілька основних рішень, які дозволяють зробити процес водіння комфортним і безпечним.

Огляд моторних масел

Які лінійки моторних масел варто розглянути:

  • Продукція Mobil вважається однією з найнадійніших і перевірених. Серед головних особливостей - зручна лінійка класифікації, що дозволяє обрати потрібний продукт для різних умов експлуатації. Відносно недавно з'явилися на світ масла, що дозволяють зберегти і поліпшити роботу двигунів вантажних машин і важкої спецтехніки.
  • Компанія LIQUI MOLY недавно представила унікальний продукт зі спеціальною присадкою, що активується в найбільш екстремальних умовах водіння. Подібний захід безпеки отримував позначення MFC - технологія. Подібне нововведення не тільки оберігає двигун від перевантажень, а й забезпечує керованість авто в разі занесення.
  • Власникам нових автомобілів варто звернути увагу на масло xado. У лінійці продукції є багато варіантів для обкатки авто, а також «класичні» варіанти для різних умов водіння.
  • Ще один відомий виробник - компанія Shell представила новинку, що забезпечує експлуатацію для регіонів зі складним і суворим кліматом. Подібний захід обережності значно збільшує термін служби двигуна, а також дозволяє знизити витрати на паливо і періодичне обслуговування систем.

Вибір моторного масла

Розібратися з асортиментом сучасних моторних масел та інших необхідних для роботи авто витратних матеріалів досить важко. Для цього в першу чергу варто оцінити умови експлуатації автомобіля, а також сумісність з системами. Масло має вирішувати як мінімум три функції: забезпечити безперебійну роботу двигуна і його вузлів, захищати і запобігати його зносу, але при цьому знизити витрату палива. Розумним кроком буде вибір інновацій, які в повній мірі відповідають основному призначенню витратника, при цьому доповнені важливими опціями і можливостями сучасних технологій.

Оцініть матеріал
(1 Голосувати)

Залишити коментар