Чи можна купити функціональний квадрокоптер недорого?

Бюджетні дрони - це найбільш затребуваний сегмент безпілотних радіокерованих апаратів, який користується попитом у дітей та дорослих. Оптимальна ціна на недорогі безпілотники - до 1000 грн. робить їх доступними для будь-якого сімейного бюджету.

Квадрокоптер недорого з великими функціональними можливостями, сьогодні це цілком реально. Багато відомих брендів виготовляють високоякісні та інноваційні літальні апарати за доступними і лояльними цінами, що радує як пілотів-початківців, так і професіоналів.

Які функції впливають на вибір недорогого безпілотника?

При виборі безпілотних апаратів в недорогому сегменті слід звертати увагу на такі функції, які є обов'язковими:

  • наявність гіроскопа;
  • захист лопатей;
  • ударостійкий корпус;
  • зрозумілий інтерфейс пульта.

Якщо модель, що зацікавила, повністю відповідає наведеним вище критеріям і задовольняє вимогам користувача, то пілот-початківець може її сміливо купувати. Якщо, наприклад, інтерфейс пульта буде незрозумілий, а корпус гаджета не захищений, то у новачка виникнуть певні труднощі з пілотуванням і експлуатацією. Тому вибір першого дрона повинен бути раціональним і обдуманим.

Експлуатація квадрокоптера

Захист лопатей виявиться корисним, якщо квадрокоптер раптово стане падати або зробить зіткнення в повітрі. Та й корпус залишиться цілим і неушкодженим, якщо при його створенні використані якісні матеріали.

Камера для зйомок в недорогих моделях

Деякі виробники передбачають в конструктивному виконанні камери для зйомок, що досить зручно і корисно для новачків - вони вчаться проводити зйомку з повітря, що теж буває складно і важко. Знімки виходять гарної якості, однак, не з найвищою роздільною здатністю. Але слід враховувати, що це бюджетна модель квадрокоптера, оснащеного камерою не найвищої роздільної здатності (до 720р).

Пілот-початківець, який успішно освоїв недорогу модель дрона, може в подальшому купити більш функціональний гаджет з належною камерою для зйомок і великим функціоналом. Але на навчальному етапі вистачить і бюджетної моделі.

Квадрокоптери особливо цікаві дітям

Особливо цікаві такі квадрокоптера дітям, які ще не дуже розуміють різниці між бюджетним варіантом і дорогими моделями. Вони швидко освоять радіокерування, і при дотриманні правил безпеки польотів, можуть розраховувати на оновлену версію безпілотника.

Оцініть матеріал
(1 Голосувати)

Залишити коментар