Які бувають пральні машини?

Сучасний ринок побутової техніки пропонує великий вибір різних пральних машин, що відрізняються не тільки маркою, але і типом завантаження, будовою барабана, класом енергозбереження тощо. Розглянемо основні види.

«Автомат»

Автоматичні пральні машини відомих брендів являють собою стаціонарні пристрої з електронним управлінням і набором певних програм. Вони самостійно набирають і підігрівають воду, розраховують тривалість циклу, полоскають, віджимають і навіть сушать білизну. Але головне, машинка-автомат забезпечує високу якість прання, дозволяє завантажувати велику кількість брудного одягу (від 3 до 12 кг) і практично не вимагає участі людини. Єдиний недолік - такий агрегат не зможе працювати в польових умовах, адже для його підключення необхідна обов'язкова наявність каналізації, електрики і водопроводу.

Пральні машинки відрізняються за обсягом білизни, що завантажується

«Напівавтомат»

Напівавтоматичні пральні машинки, які також називають активаторними, відрізняються механічним способом управління, обмеженим режимом швидкостей (2-4) і відсутністю вбудованих програм. Більшість таких пристроїв складаються з барабана і спеціального мотора. «Просунуті» моделі оснащені центрифугою, в інших же її немає. Для активаторних стиралок характерні невеликі розміри, середня місткість (до 6 кг) і висока мобільність. Вони не вимагають врізання шлангів в каналізацію, тому можуть застосовуватися і в міській, і в сільській місцевості. Перед початком прання бак заповнюють водою, а по його закінченні зливну трубку направляють в раковину, унітаз, ванну або просто на землю.

Ручні

Механічні пристрої здатні обійтися не тільки без водопроводу, але і без електрики. Відрізняються досить простою конструкцією, невеликими розмірами і цілковитою автономністю. У них немає жодних програм і довгих циклів - ви самі вирішуєте, скільки часу займе прання. Що важливо, ручні агрегати забезпечують більш дбайливу дію на одяг, а тому ідеально підійдуть для делікатних тканин.

Ультразвукові

Ультразвукова пральна машинка

Пральні машини, в роботі яких використовується ультразвук, є «нащадками» однойменних масажерів. Працюють вони дуже просто. Щоб видалити пляму, потрібно покласти брудний одяг в таз з гарячою водою, опустити туди пристрій і увімкнути його в розетку. Після закінчення певного часу білизну потрібно самостійно сполоснути і віджати. Головною перевагою ультразвукової машинки є підвищена компактність, завдяки якій її можна брати з собою на дачу або у відрядження. Однак відгуки говорять про те, що жодна така «крихітка» не здатна забезпечити високу якість прання. В цьому випадку вона поступається не тільки автоматичним, а й ручним машинкам.

Оцініть матеріал
(1 Голосувати)

Залишити коментар