Чим цікавий MacBook Pro 2018?

Компанія Apple регулярно робить оновлення своїх основних продуктів, додаючи в свої технології нові і більш досконалі ідеї. Цього року шанувальникам продукції корпорації пропонують зробити вибір на користь нового MacBook Pro. Перш ніж купити саме цю модель MacBook, потрібно знати її технічні та функціональні характеристики.

Технічні властивості

Зовні новий MacBook зазнав мінімум змін. Проте з технічної точки зору ноутбук був істотно вдосконалений. Так, версія MacBook Pro'15 передбачає використання процесора Intel Core i9 c 6 ядрами, відеокарту Intel UHD 630, включаючи дискретні чіпи останніх версій Radeon Pro. Об'єм накопичувача тут збільшений до 4 ТБ. Такі показники означають, що ноутбук має найвищу продуктивність серед своїх аналогів.

Одна з особливостей - невеликі зміни у властивостях акумулятора. Істотно збільшити його потужність неможливо через тонкий корпус. Проте навіть при активному використанні ноутбука повністю він розряджається через більш ніж 7 годин, що вже досить хороший показник.

В MacBook Pro 2018 року використовується вже відома на ринку Retina c IPS-матрицею (підтримка колірного простору DCI-P3). Головні властивості екрану - гарні кути огляду, якісне калібрування, потужна підсвітка. Висока якість перегляду забезпечується і завдяки наявності поляризаційного шару і приємного глянцевого покриття. Схожі технології вже використовувались у попередників цієї моделі, тому тут вони тільки трохи вдосконалені.

Корпус ноутбука виготовлений з алюмінію. Колір - сірий космос. Тип акумулятора - Li-Pol.

Огляд ноутбука MacBook Pro 2018

Інші властивості

У зв'язку з проблемами, що були властиві попереднім моделям ноутбуків (залипання, засмічення клавіатури), тут виробник передбачив дві нові можливості. По-перше, клавіатура MacBook Pro надійно захищена спеціальною плівкою від попадання дрібних частинок і пилу. Крім того, в цій моделі подовжена гарантія на клавіатуру. Ще один позитивний момент - більш м'які клавіші, які працюють тихіше.

Touch Bar істотно не змінився - свої функції він виконує так само. Деякі зміни відбулися тільки у дизайнерській складовій. Сканер відбитків пальців також не змінився.

Якщо розглянути загальні властивості і переваги MacBook Pro 2018, основні висновки будуть наступними. Головна перевага - висока потужність і продуктивність при витонченому і компактному дизайні. На відміну від багатьох інших аналогів, ноутбук здатний інтенсивно працювати без додаткової зарядки протягом кількох годин. Висока якість зображення і звуку, приємна картинка можливі завдяки поліпшеним характеристикам дисплея, відеокарти і динаміків. Всім, хто надає перевагу користуванню ноутбуками виробництва Apple, варто рекомендувати цю нову модель, яка дає значно більше можливостей як для роботи, так і для ігор або перегляду відео.

Оцініть матеріал
(1 Голосувати)

Залишити коментар