Магазин електротранспорту

Представляємо фірмовий магазин постачальників електромоторів і електротранспорту.

Бути фірмовим магазином - це означає:

 1. Прямі поставки.
 2. Низька вартість. Оскільки Ви отримуєте товар з других рук, немає необхідності доплачувати посередникам.
 3. Гарантія від виробника. Надається заводська гарантія на кожен товар.

Відмінність від інших магазинів

На відміну від великих магазинів, фірмовий магазин надає послуги за найнижчою ціною. Оскільки не потрібно витрачати гроші на піар, оплату працівникам магазину. Закупівлі здійснюються у постачальника за його ціною, і продається товар практично без націнки.

Якість продукції

Обираючи ховерборд, фірмовий магазин є найкращою ініціативою. Оскільки саме тут Ви можете розраховувати на оригінальні деталі.

Неякісний електротранспорт небезпечний при пересуванні

Небезпека підробки

Часто, купуючи неякісну продукцію, ми розчаровуємося в ній через неполадки в роботі. Однак тут ми маємо справу із засобом пересування. І поломки в даному випадку неприпустимі з наступних причин:

 1. Різке гальмування або виключення дуже травмонебезпечне, оскільки ховерборд здатний розганятися до 20 км/г. І саме з цією швидкістю людина вилетить вперед, не маючи жодного стримуючого фактора, роздерши обличчя, руки і коліна, а також отримавши більш серйозні травми, такі як перелом.
 2. Несвоєчасність поломки може зіграти злий жарт, якщо Ви перебуваєте близько проїжджої частини або в небезпечній зоні.
 3. У підробок часто заїдають деякі сполуки. Тому в певний момент Ви просто не зможете повернути. Ви можете зіскочити. Але це не врятує девайс.
 4. Порушення в роботі програмного забезпечення може призвести до того, що у Вас перестануть світити лампи, призначені для їзди в темний час. Це також небезпечно, оскільки, коли темніє, ви можете наштовхнутися на щось і вилетіти вперед. А з огляду на те, що шини ховерборда надувні, Ви маєте повні шанси їх пробити.
 5. Через низьку якість, гума почне тріскатися і втратить еластичність через деякий час. І зчеплення з дорогою буде гірше, що буде призводити до коливань та дискомфорту.
 6. Батарея, як правило, на підробках встановлена або БУ, або з маленьким граничним зарядом. Тому замість 3 годин, Ви будете заряджати девайс кожні 45 хвилин.
 7. Час зарядки неякісного акумулятора значно більше, в порівнянні з оригінальним. Також може бути проблема з проводами. Через свою неякісність вони можуть випадати і від'єднуватися самі по собі.
 8. Герметичність. В оригінальному ховерборді все передбачено таким чином, щоб Ви могли їздити і по бруду, і по калюжах, і по траві. І при цьому щоб Вас не лякала ні вода, ні пил. У підробках завжди є якісь щілини, тому як висока якість збірки коштує грошей. І, відповідно, при першому ж дощі Ви виявите першу поломку. Можна віднести його в ремонт. Однак найчастіше в ремонті відмовлять через те, що деталі вже почали іржавіти.

Пересування на електротранспорті в темний час доби

Якщо потрібен ховерборд, фірмовий магазин - єдине правильне рішення. І тільки тут пропонується ціна від виробника.

Оцініть матеріал
(1 Голосувати)

Залишити коментар