Де і як замовити меблі для ресторанів, кафе і барів

Жодному ресторатору або готельєру ніколи не прийде в голову думка про те, що можна було б заощадити на меблях. Якісні предмети інтер'єру служитимуть довго, а меблі, виготовлені на замовлення, будуть відповідати всім вимогам закладу і побажанням замовника.

Унікальні і відповідні концепції закладу предмети інтер'єру дозволять виділитися на тлі конкурентів, а також дадуть можливість відразу зробити заміну, якщо щось вийшло з ладу. Переходьте на сайт виробника і замовляйте якісні меблі на замовлення.

Цікаві моделі меблів для кафе і ресторанів

Які предмети можна замовити

Найчастіше надходять заявки на такі види виробів:

  • столи та стільці, а також окремі гарнітури;
  • декоративні і накладні панелі для стін;
  • дивани, крісла і пуфи, м'які куточки для дитячих закладів;
  • ліжка, тумбочки і комоди (замовляють для готелів і хостелів);
  • стільниці та інші види виробів з дерева, скла, металу і їх комбінації.

Дуже важливо, щоб меблі не сильно зношувалися, не були схильні до стирання, мали підвищену міцність і зносостійкість.

Порядок і схема роботи

Якщо вам потрібні унікальні меблі, потрібно просто залишити заявку. На першому етапі з замовником обговорюються всі нюанси і деталі, які мають значення для проекту. Можна підкріплювати свої ідеї не тільки словами, а й прикладами з інтернету. У свою чергу студія запропонує переглянути портфоліо робіт, які вже були виконані. Нове замовлення може розроблятися як з нуля, так і на основі тих проектів, що вже були здійснені. Порядок роботи наступний:

  • після звернення замовника меблі на замовлення розробляються на рівні проекту;
  • підбираються відповідні матеріали, фурнітура;
  • проект вимальовується в форматі 3D;
  • макети узгоджуються з клієнтом;
  • якщо все влаштовує, можна завантажувати виробництво потрібною кількістю одиниць, а потім доставляти і збирати продукцію на місці призначення.

Виготовлення меблів для ресторанів і кафе на замовлення

Вигоди, які отримує замовник

На поточний момент виготовлення меблів на замовлення може обійтися нітрохи не дорожче, ніж покупка в салоні. Завдяки оптимізації витрат і використанню оптимальних для кожного конкретного випадку матеріалів забезпечується висока якість і прийнятна для замовника ціна. При цьому клієнт може висловлювати свої побажання щодо матеріалів, які використовуються, та фурнітури.

Компанія працює з різними видами бізнесу в сфері HoReCa, а тому накопичила достатній досвід. Сьогодні можна втілити в життя як сміливі ідеї для авторських ресторанів і готелів бутикового типу, так і бюджетні проекти для закладів громадського харчування з невисокими середніми чеками.

Оцініть матеріал
(2 голосів)

Залишити коментар