Що обрати б/у ноутбук або комп'ютер?

Вирішили придбати обчислювальну техніку, що була вже у вживанні? Не знаєте, що обрати ноутбуки бу або комп'ютер? Тоді спробуємо розібратися з цим питанням і визначити плюси і мінуси техніки.

На що звернути увагу при покупці комп'ютерів, ноутбуків, якими вже користувалися?

Отже, почнемо з покупки комп'ютера. Давайте спробуємо розібратися, на що саме варто звернути увагу. По-перше, послухайте, чи немає під час роботи сторонніх звуків. Якщо є, послухайте, звідки, знявши бічну кришку самого корпусу. Це можуть бути, як серйозні поломки, так і неприємності, які з легкістю усуваються за допомогою «ін'єкції» масла. Важливе значення має вінчестер. Його варто перевірити на биті сектори. Не завадить подивитися, чи працює CD/DVD.

Що краще - ноутбук або комп'ютер

Тепер про покупку ноутбука. Спочатку свою увагу варто приділити матриці, на ній не повинно бути вертикальних смужок. Простежте, щоб клавіші натискалися однаково м'яко. Якщо деякі натискаються жорсткіше, швидше за все, перед вами залитий екземпляр. Не варто забувати про працездатність всіх слотів, портів. Важливе значення має батарея. Коли акумулятор практично не тримає заряд, найближчим часом вам доведеться докупити і його, а це задоволення не з дешевих.

Що краще ноутбук чи комп'ютер?

Напевно, маючи на меті, придбати обчислювальну техніку, кожна людина зштовхується з питанням, що краще ноутбуки бу або комп'ютер. Давайте розглянемо переваги і недоліки і першого варіанту, і другого.

Головною перевагою комп'ютера є потужність. Завдяки ефективній системі охолодження поліпшується продуктивність. Все це стосується і відеокарти, процесора. Додаткова швидкість забезпечується завдяки місткої «кеш-пам'яті». Незаперечним плюсом комп'ютерів перед ноутбуками є і легкість апгрейда. У системному блоці достатньо місця для всього, що захочеться встановити. До того ж, при виході з ладу того чи іншого компонента, його можна замінити навіть самостійно.

Що стосується недоліків перед ноутами, тут варто відзначити відсутність мобільності. Більше енергоспоживання, як результат виділення тепла, що також вважається недоліком.

Головною перевагою ноутбуків є наявність вбудованої батареї, час роботи якої може варіюватися від трьох до семи годин, в залежності від моделі. Мобільність гарантують також розміри пристрою. Завдяки таким особливостям можна брати з собою техніку на відпочинок, в поїздку. В сучасних ноутбуках є багато функціональних можливостей.

Мобільність - головна перевага ноутбука

Основним недоліком є невелика потужність обчислювальних можливостей. Але це не означає, що ноутбук гірше справляється зі своїми обов'язками, ніж комп'ютер. Є складність з модернізацією, а також ремонтом. Так як для відновлення працездатності необхідно буде звернутися в сервісний центр.

Де купити ноутбук або бу комп'ютер?

Для того щоб придбати комп'ютери або ноутбуки за вигідними цінами, у відмінному стані, досить відвідати інтернет-магазини. Тут представлений великий вибір обчислювальної техніки, серед якої навіть найвибагливіший покупець зможе підібрати найбільш підходящий варіант. Бу комп'ютери і ноутбуки є різних моделей, від відомих світових виробників.

Оцініть матеріал
(2 голосів)

Залишити коментар