Нові моделі телевізорів

Велика кількість електронних гаджетів практично звела нанівець потребу в придбанні домашнього телевізора. Разом з тим, прогрес торкнувся і цього незмінного атрибута домашнього вогнища. Саме тому сучасні телевізори удосконалюються і надають користувачам все більше унікальних функцій. Огляд новітніх пристроїв представлений в нашій статті.

Які функції з'явилися у сучасних телевізорів

Найперше дивовижне відкриття - винахід телевізорів з функцією Smart. Вона дозволяє підключити пристрій до мережі інтернет, після чого всі серіали, фільми і просто відео з YouTube можна дивитися на великому екрані, не встаючи з дивана. Подібна можливість стала реальністю після встановлення власної операційної системи, що має ряд відмінностей у різних виробників. Крім цього в арсеналі сучасних пристроїв є жорсткий диск, порт для USB-підключення та інші атрибути комп'ютера.

Телевізори з функцією Smart

Подібні удосконалення дозволили втілити в реальність ще одну мрію - перегляд пропущених моментів і запис заданих файлів в пам'ять. Це незамінна функція для любителів футболу або просто людей, які працюють, коли графік перебування поза домом не збігається з улюбленим серіалом або очікуваною прем'єрою. Подібне нововведення отримало назву Time Shift, але є поки не у всіх моделях.

Додаткова «начинка»:

  • Наявність вбудованого ТВ-тюнера. Вони бувають аналогові і цифрові, дозволяють охопити великий діапазон каналів. Деякі пристрої забезпечені можливістю використання до 12 тюнерів, що набагато випереджає сучасні реалії зв'язку.
  • «Картинка в картинці» дозволяє не пропустити передачі або фільми, що йдуть по різних каналах. Зручність подібної функції досить суперечлива, але і у неї знаходяться свої шанувальники.
  • Камера і вбудований мікрофон дозволяє використовувати телевізор в якості засобу зв'язку. Зручно для близького спілкування з далекими родичами.
  • Телевізори з вигнутим екраном стануть справжньою знахідкою для любителів широкоформатних фільмів. Подібна функція ще досить дорога і зустрічається в лінійках продукції не всіх виробників.
  • Вбудовані роз'єми CI і CI +. Вони дозволяють дешифрувати дані ТВ-контенту. У звичайних телевізорах для цього потрібно купувати додаткові пристрої: Сам-модуль і смарт-карту. Економія на платі за цифрове ТБ буде невеликою, але помітною в довгостроковій перспективі.

Телевізори з вигнутим екраном

Крім вбудованих функцій в сучасних телевізорах значно покращена якість передачі кольору і звукові ефекти. По суті це міні-кінотеатр, що дозволяє інтегрувати роботу з домашнім комп'ютером, смартфоном або планшетом. Пристрої одного виробника прекрасно поєднуються між собою і не вимагають встановлення зайвих додатків. Разом з ТВ еволюціонували і пульти дистанційного управління. Є ДУ з можливістю перевода курсора по екрану (відсилання до вищезазначених планшетів), а також регулюванням всіх наявних функцій. Розібратися у всіх можливостях зазвичай буває важко, та й користуватися подібними функціями в повсякденному житті доводиться не часто. Саме тому вибір домашнього телевізора повинен бути усвідомленим, щоб не переплачувати за те, чим користуватися не доведеться.

Оцініть матеріал
(1 Голосувати)

Залишити коментар