Ноутбуки бу - опис та характеристики

Вибір портативного персонального комп'ютера - завдання не з легких. Для повноцінної роботи даного пристрою важлива кожна дрібниця - починаючи від клавіатури і закінчуючи акумуляторною батареєю.

Незаперечна перевага ноутбука - високий рівень мобільності. Пристрій можна транспортувати куди завгодно, працюючи на ньому в автономному режимі. Така техніка здатна працювати без мережі до 15 годин. Основними складовими компонентами ПК є корпус, куди монтуються всі необхідні комплектуючі, дисплей або екран, пристрій для введення необхідної інформації (миша, клавіатура, накопичувачі). В ролі основних складових деталей ПК виступають процесор, карта пам'яті, відеокарта, батарея. До додаткових відносяться - камера, картрідер, різні модулі. Купити ноутбуки бу можна на будь-який бюджет, в залежності від набору технічних даних.

Ноутбук бу - як вибрати гарний?

Після того як стало зрозуміло, з чого складається ноутбук, можна сміливо переходити до підбору моделі. При покупці нам важливо проаналізувати такі моменти, як:

  • тип процесора. Це мозок ПК. Потрібно щоб дана деталь швидко працювала. Комплектуюча деталь цього виду сьогодні випускається такими фірмами, як «AMD» і «Intel». Вони надійні і відмінно себе зарекомендували;
  • запас оперативної пам'яті. Чим більше рівень оперативної пам'яті, тим вище ймовірність стабільної і безвідмовної роботи. Сьогодні до продажу доступні ПК з об'ємом пам'яті від 2 до 16 Гб;
  • жорсткий диск. Це запам'ятовуючий пристрій. Тут зберігається вся інформація. Сучасні моделі мають об'єм від 320 до 1000 Тб;
  • Відеокарта. У сучасних ПК їх дві - стандартна і дискретна. Їх обсяг також різний - від 128 Мб до 1-2 Гб;
  • Екран. Монітор безпосередньо впливає на комфорт під час роботи. Діагональ може бути від 13 до 17 і більше дюймів. Існують глянцеві і матові рішення.

При покупці ноутбука бу перевірте відсутність відколів і тріщин

Бу ноутбуки вимагають професійного підходу. Уважно вивчіть стан корпусу. Видимі дефекти (відколи, тріщини) говорять про неналежне використання пристрою. Дрібні подряпини, потертості цілком припустимі і не вплинуть на працездатність. Перевірте, чи працюють порти, роз'єми. Ремонт даних складових може принести дискомфорт. Уточніть, чи знаходилася техніка на ремонті, дізнайтеся причину її виставлення на продаж. Поцікавтеся, чи є гарантія на модель.

Оцініть матеріал
(1 Голосувати)

Залишити коментар