Все, що потрібно знати про кухонні стільці

У кожній сучасній кухні повинно бути оформленим спеціальне місце, де людина змогла б відпочити і прийняти приготовлену їжу. Саме для цих цілей люди купують кухонні стільці.

Види

В залежності від конструкції кухонні стільці діляться всього на три види:

  • Табурет. Конструкція даного сидіння не передбачає наявність спинки і підлокітників. Також існують табурети, в яких присутня м'яка оббивка.
  • Класичний стілець. В конструкції даного варіанту спинка обов'язково присутня. Також є окремі моделі, які укомплектовані зручними підлокітниками. Подібні сидіння є найбільш поширеними кухонними стільцями.
  • Барний стілець. Цей виріб стає все більш популярним останнім часом, оскільки багато сучасних дизайнерів вважають за краще встановлювати на кухнях високі барні стійки, для яких необхідно придбати спеціальні місця для сидіння. Барні стільці мають досить високі ніжки (або ніжку). Також вони оснащені спеціальною спинкою і для ніг, яка зможе підвищити комфорт невисоких людей.

Барні стільці для кухні

Каркас кухонних стільців може виготовлятися з таких матеріалів:

  • ДСП. Дешевий матеріал, який схильний до появи подряпин і деформацій. Нестійкий до дії води. Також через деякий час ДСП починає виділяти формальдегіди, які погано впливають на людське здоров'я.
  • МДФ. Технологія виготовлення цього матеріалу схожа з виготовленням ДСП, однак при виробництві не використовується формальдегіди, що відмінно позначається на його екологічності. МДФ міцніший ніж ДСП, менш схильний до появи подряпин і набухання від води.
  • Масив натурального дерева. Дуже дорогий, але надзвичайно міцний матеріал. Повністю екологічний. Масив натурального дерева дуже важко пошкодити, тому виріб з даного матеріалу зможе прослужити вам досить довгий термін, щоб надалі перейти до ваших спадкоємців.
  • Метал. Неймовірно міцний, але холодний матеріал. Згодом може втрачати свій блиск. Щоб уникнути цього, регулярно (раз в декілька місяців) обробляйте виріб спеціальним розчином.

Каркас кухонних стільців найчастіше виготовляється з матеріалу, з якого також зробили стіл. Однак існують окремі колекції, де в комплекті з дерев'яним столом йдуть металеві стільці.

Металеві стільці з дерев'яним столом

Оцініть матеріал
(2 голосів)

Залишити коментар