Функціональний та естетичний стиль модерн

Модерн є впізнаваємим з першого погляду. Це дизайн, побудований на поєднанні природних натуральних матеріалів, пастельній стриманій кольоровій гамі та м'яких форм. Велику увагу напрямок приділяє рослинній тематиці. Якщо ви хочете дізнатися всі секрети зі створення такого стилю, читайте далі.

Особливості дизайну модерн

Цей напрямок нібито спеціально створено для квартир з нестандартними планувальними рішеннями, квартир-студій, котеджу. Первісна увага приділяється функціональності, тільки потім - формі. Кожен предмет обстановки, як стверджують дизайнери, вибирається з огляду його корисності та практичності.

До основних характеристик модерн відноситься:

  • Широке застосування дерева з природною фактурою. Цей матеріал застосовується не тільки для обробки: він використовується в якості центрального рішення для меблів, оформлення прорізів, функціональних домашніх конструкцій.
  • М'які, округлі лінії. Крім того, що стиль не визнає строгих геометричних форм і вважає за краще плавність, гладкість, він також не любить симетрію.
  • Всюди в дизайні можна зустріти мотиви флори, звірині принти.
  • Невід'ємною складовою модерну є скляні вітражі. Скло привносить в обстановку відчуття затишку, особливо, якщо воно використовується з декоративною метою.
  • Метал служить не основним, але додатковим рішенням. Для того, щоб цей матеріал гармонійно вписувався в загальну концепцію оформлення, важливо, щоб пластини включали візерунки рослинного світу.
  • Велика кількість виробів з тканини не властива стилю. Текстиль можна зустріти тільки в функціональних елементах - шторах, меблевій оббивці, подушках.

     

Текстиль в стилі модерн

Як оформити квартиру в стилі модерн?

Дизайнери радять при виборі кольорової палітри віддати перевагу нейтральним тонам. Легкі пастельні відтінки (пісочні, перламутрові, кремові) як найкраще відіб'ють ніжність і легкість стилю, підкреслять його делікатність і м'якість.

Меблі повинні бути підібрані з особливим смаком. Їх головні характеристики - витонченість форми і легка стилізація. Цікаво виглядають конструкції з ефектом контрасту: наприклад, важка стільниця на різьблених ніжках.

Красиві світильники - справжня родзинка стилю. Орієнтуйтеся на романтичні бра, торшери, що освітлюють кімнату зоновано, витончені люстри з дерева і скла, металеві споти.

Світильники в стилі модерн

Оцініть матеріал
(1 Голосувати)

Залишити коментар