Скільки коштує хостинг для сайту

Хостинг - віртуальне сховище, на якому розміщують інформацію в різному вигляді на віддаленому сервері, що має безперебійний доступ до мережі.

При заданні в пошукових системах питання: «Скільки коштує хостинг для сайту» ви побачите велику кількість статей, які не містять конкретної інформації. Дізнатися про ціни на хостинги й існуючих різновидах ви зможете, прочитавши цю статтю.

Різновиди хостингів

Хостинг для сайтів має кілька різновидів, які дуже відрізняються між собою.

1. Віртуальний хостинг - це недорогий хостинг, який дуже простий в управлінні. При віртуальному хостингу на сервері закріплено від десятків до тисяч різних сайтів. Принцип роботи віртуального хостингу такий: всі сайти користуються одними ресурсами і програмним забезпеченням (на всі сайти дається одна спільна пам'ять), при цьому всі необхідні настройки проводять співробітники компанії, а за правильністю роботи стежить техпідтримка.

Техпідтримка хостингу для сайту

Даний вид хостингу для сайту підійде для ведення мережевого бізнесу, коли попит на сайт невеликий. Недоліком віртуального хостингу є вплив дій інших користувачів на стабільність системи в цілому.

Мінімальна вартість віртуального хостингу для сайту стартує від 12,2 грн на місяць. Чим вища ціна, тим більше переваг ви отримаєте (пам'ять, швидкодія, обслуговування, захист).

2. Віртуальний виділений сервер - це повноцінний сервер, який має безліч можливостей практично без обмежень. Головною перевагою є незалежність від інших користувачів сервера. Ви зможете на свій розсуд розпоряджатися пам'яттю, встановлювати необхідне програмне забезпечення, давати кожному сайту власну IP-адресу, а також проводити резервне збереження даних. Недоліком є ​​істотна ціна на віртуальні сервери і необхідність в наявності навичок адміністрування. Всі роботи необхідно буде робити самому. Підходить для середніх і великих інтернет проектів. Ціна на віртуальні сервери стартує від 123 грн на місяць. Якщо вам потрібен високошвидкісний 10 Гбіт канал, то це значно дорожче - від $ 160 в місяць.

Хостинг для сайту

3. Виділений фізичний сервер - це різновид хостингів, при якому користувачу надається фізична машина, що має хорошу технічну оснащеність. Даний вид хостингу підходить для здійснення масштабних інтернет проектів, так як володіє особливою потужністю. Сервер буде перебувати під вашим повним контролем, а компанія буде лише стежити за станом апаратного забезпечення. До недоліків слід віднести високу вартість і складність в налаштуванні й управлінні (необхідність в системному адміністраторі). Ціна за користування виділеним фізичним сервером стартує від 28,28 доларів в місяць.

Кожен хостинг має свої переваги і недоліки, тому тільки вам вирішувати який найбільш підходить саме для вас за виконуємими функціями і ціною.

Оцініть матеріал
(1 Голосувати)

Залишити коментар