Пральна машина LG не гріє воду: причини поломки

Досить поширена поломка пральних машин LG - відсутність нагріву води. Самим логічним рішенням в цьому випадку буде виклик майстра - професіонал швидко усуне проблему. Але, ми рекомендуємо не поспішати, і переконатися, чи потрібен взагалі ремонт.

Іноді причиною того, що пралка не нагріває повітря воду, є зовсім не поломка, а банальна неуважність користувача. Про те, як виконати перевірку, і що потрібно робити при такій проблемі, ми розповімо в цій статті.

Принцип роботи пральки

Ремонт пральних машин в Одесі Щоб розуміти, де шукати ту чи іншу несправність, необхідно хоча б в загальному розуміти, як працює пральна машина LG. Пристрій починає роботу після того, як ви натиснули кнопку «Пуск», але перед цим необхідно вибрати режим прання, завантажити в барабан білизну і насипати в лоток порошок.

Отримавши сигнал на початок роботи в обраному циклі, модуль управління блокує замок люка і віддає команду на впускний клапан, щоб той відкрився, і вода могла потрапити в бак. Спочатку рідина надходить в лоток, забирає порошок, після чого йде в резервуар. Бак складається з двох частин - підстави і барабана. Таким чином, виходить конструкція на зразок «бочка в бочці», де одна ємність нерухома, а інша обертається. Остання називається барабаном, в нього і поміщається білизна. За тим, щоб води набралося стільки, скільки необхідно, стежить прессостат (датчик рівня).

Отже, рідина в потрібному обсязі вже в барабані, миючий засіб теж - керуючий модуль запускає обраний режим. Для цього віддається команда двигуну на запуск (відбувається обертання валу), а ТЕНу на нагрів води до необхідної температури. Оскільки барабан пов'язаний з валом мотора приводним ременем, резервуар починає обертатися, причому робить це в різні боки, білизна в ньому перевертається, завдяки чому добре відпирається.

Після того, як рідина нагрілася до потрібної температури, керуюча плата відключає ТЕН. За температурою води весь час стежить термодатчик. Коли час, відведений на прання, закінчилося, відпрацьована рідина відкачується помпою і по зливному патрубку йде в каналізацію. Набирається нова, і запускається полоскання, по завершенні якого вода точно так же зливається, далі запускається віджимання. В цьому режимі барабан обертається на високих оборотах, завдяки чому велика частина вологи з нього йде. Після віджимання керуючий модуль зупиняє двигун і виводить на дисплей повідомлення, що прання завершена. Залишилося тільки вимкнути пральну машину.

Визначаємо причину несправності

Ви, напевно, помітили, що важливим етапом в процесі прання є нагрів води. Якщо рідина не нагріється, білизна буде відіпрати неякісно. Визначити, чи достатній нагрів можна, доторкнувшись до скла люка в процесі роботи пральки. Холодна поверхню означає, що вода не нагрівається.

Насамперед слід перевірити, чи не обраний чи режим прання при низькій температурі. Переконайтеся також, що пральна машина належним чином підключено. Іноді вода набирається і тут же зливається, не встигаючи нагрітися, через невірну установки. Якщо перевірка показала, що все в порядку, значить мова йде про поломку Тена або температурного датчика.

Згорів ТЕН

Нагрівач може бути розташований як в передній частині корпусу пральної машини, так і задньої, все залежить від моделі. Подивіться інструкцію до техніки, схема вам допоможе визначити місце розташування вузла.

Ремонт пральних машин lg на дому в Одесі Якщо ви забезпечили доступ до ТЕНу, зняти його нескладно - достатньо від'єднати проводку, відкрутити кріпильну гайку, і нагрівач легко зніметься. Перевірте за допомогою мультиметра опір нагрівального елементу. Якщо воно не відповідає розрахунковому (вважати потрібно за формулою R = U² / P, де U - напруга в мережі, P - потужність вузла), ТЕН пральки LG необхідно замінити.

Датчик

При поломці термодатчика в модуль управління надходить неправильна інформація про температуру води. Електронний «мозок» пральної машини вважає, що рідина вже нагрілася, і не віддає команду ТЕНу на нагрів. Ремонту температурний датчик не підлягає, його слід замінити.

Ремонт пральних машин LG в Одесі

І все-таки ми не рекомендуємо ремонтувати таку складну техніку самостійно, благо професійні майстерні є практично в будь-якому місті. Якщо ви проживаєте в Одесі, можете зайти на сайт відомого сервісного центру і замовити обслуговування свій пральки LG. Це надійна майстерня, де працюють кваліфіковані фахівці з великим досвідом ремонту будь-яких моделей пральних машин цієї марки. Починка техніки виконується на дому, попередньо проводиться діагностика, встановлюються тільки нові оригінальні комплектуючі.

На ремонт пральних машин LG і встановлені запчастини сервісний центр надає гарантію, а користувач отримує відповідний документ. За виклик майстра і діагностику в разі заміни Тена або усунення будь-якої іншої неполадки плата не стягується.

Оцініть матеріал
(19 голосів)

Залишити коментар