Звертаємо увагу на дрібниці при виборі сервіс центру

У сучасному світі складно прожити без техніки, тому відразу після виявлення поломки ми намагаємося максимально швидко віддати гаджет в надійний комп'ютерний сервісний центр в Києві. Навіть самий надійний виробник не дає вічної гарантії на товар. Несправності бувають не тільки з вини виробника, але не рідко і через необережність.

  • Механічні пошкодження;
  • Потрапляння води або вологи;
  • Пил всередині пристрою.

Зараз багато представників цієї сфери на ринку, але завжди хочеться вибрати краще. Комп'ютерна допомога швидко і якісно усуне проблему.

Хороший сервісний центр, як це зрозуміти?

Хороший центр завжди буде піклуватися про свій імідж, тому у них обов'язково повинен бути сайт або профіль у соціальних мережах. Насамперед перевірте відгуки колишніх клієнтів, прочитайте їх коментарі. Негативні відгуки - це нормальне явище, але якщо їх менше 15% це означає, що залишають їх швидше роботи, а не живі люди. Якщо сервісний центр давно працює і процвітає це може означати тільки одне - він відповідально підходить до роботи, адже тільки так можна залучити нових клієнтів і зберегти старих.

На що звернути увагу до відвідування сервісу

Перше враження можна отримати навіть, не виходячи з дому, а просто зателефонувавши. У розмові можна визначити компетентність і ставлення до клієнтів. Ввічливість і питання по справі - один з головних ознака хорошого сервісу. Майстри знає свою справу не ставитимуть дурні питання, побічно стосуються проблеми.

На що звернути увагу при відвідуванні центру

Перше на що слід звернути увагу - порядок. Не обов'язково повинен бути капітальний ремонт і інтер'єр розроблений до дрібних деталей. Стан робочого місця може говорити про те наскільки організований робочий процес.

Цей майстер ніколи не говорить причину поломки, не провівши повну діагностику техніки. З цієї ж причини він не візьме передоплату. Вони не повинні нав'язувати якісь додаткові послуги, таким чином тільки викачують гроші з клієнта.

Запитайте про гарантії, якщо її не пропонують це може означати тільки одне - вони не впевнені в якості своєї роботи і не хочуть нести відповідальність.

Як би сильно не хотілося заощадити, потрібно пам'ятати, що професіонали не будуть працювати за копійки. Якщо ви хочете дійсно якісний ремонт не потрібно шукати де дешевше, краще звернутися до центру з середньостатистичними цінами.

Оцініть матеріал
(2 голосів)

Залишити коментар