Збільшуємо час роботи нашого смартфона

До величезної кількості функцій сучасних смартфонів майже завжди додається жирний мінус - підтримати заряд батареї хоча б на добу виходить не у всіх. Не важливо, для чого вам смартфон: для роботи, спілкування, вбивання часу. У всіх випадку користувач чекає, що гаджет виконати своє завдання по повній. На питання, як йому в цьому допомогти, існує мінімум дві відповіді: запасіться гарним зовнішнім акумулятором, або прокачати настройки телефону. Третій - менше користуватися, розглядати не будемо принципово.

Зовнішній акумулятор

Зовнішній акумулятор

Даний тип пристроїв розрахований на підзарядку не тільки телефонів, а й роботу колонок, ноутбуків, навіть на запуск акумулятора автомобіля з невеликим об'ємом (до 2,4 л). При виборі пристрою варто враховувати наступні моменти:

  1. Обсяг енергії, яку здатне утримати пристрій;
  2. Вага пристрою (чим більше енергії утримує, тим важче);
  3. Дизайн: для дівчаток підійде павер бенк вагою до 100гр, в чорно-золотистих або білих кольорах, за формою нагадує помаду. Для підзарядки потужних пристроїв або багаторазовою зарядки телефону краще взяти зовнішній акумулятор важче (600 гр), з 4 різними типами роз'ємів, окремої сумкою-чохлом під нього в чорному або сріблястому кольорі.
  4. Місце покупки. Важливо не помилитися, щоб отримати якісний акумулятор не переплачуючи і з гарантією.

Почнемо з першого пункту. Мінімальний обсяг зовнішнього акумулятора - 2200мАм, такого вистачить на одну зарядку мобільного з відповідними потребами батареї. Варіант для тих, хто не може залишити телефон біля розетки, а завжди повинен мати його при собі.

Великі обсяги (від 10000мАм) передбачають три повних зарядки мобільного або будь-якого іншого гаджета, який вкладеться в 10000. Павер Бенкі великих обсягів також, як правило, мають кілька типів роз'ємів (крім USB) і ліхтарик + індикатор рівня заряду самого зовнішнього акумулятора .

Вага павер Бенка варто враховувати тим, хто збирається носити його при собі: зайвих півкіло в сумці можуть дійсно стати зайвими.

Акценти в дизайні павер Бенк розставлені в плані форми, кольору, варіацій чохлів до них. Переважають за кольорами чорний, білий, металік; за формами - циліндр або «цеглинка». А ось з чохлами варіантів побільше: прозорі із пластику, будь-якого кольору з тканини або прогумовані, для великих павер Бенк - окремі сумки на замку або затягуванні. Також враховуйте при виборі, що до самого зовнішньому акумулятора повинен йти шнур для його зарядки (іноді в комплекті, іноді - за окрему плату).

Місце покупки повинно відповідати деяким важливим параметрам: наявність великого вибору пристроїв потрібного типу, позитивний досвід роботи з клієнтами, швидка доставка. 

Як прокачати настройки для економії енергії?

В останніх моделях Android і прокачувати нічого не треба. Там вже є програми, які економлять для вас і замість вас. Наприклад, Doze Mode і варіації в цьому ж напрямку. Принцип простий: якщо мобільник не рухається 30 хвилин, то всі програми автоматично йдуть на глибокий сон. Також можливий варіант програми, яка буде діяти в смартфоні при переміщенні в кишені, сумці.

Можна, звичайно, перевести смартфон на чорно-білий режим, відключити більшість програм вручну, але тоді яка користь з телефону? Якщо вирішили поширюють в налаштуваннях вручну, то непогано було б скористатися Wakelock Detector. Ця програма проаналізує замість вас роботу гаджета, виявить, які саме програми «з'їдають» велику кількість енергії в той час, коли ви активно не користуйтеся телефоном. Що робити з порушниками - вирішуйте самі.

Як прокачати настройки для економії енергії?

Ще варіант - закачати собі заощаджують програму. Їх створено вже досить велика кількість. Головна їхня функція - жорстко завершувати процеси в телефоні, якими ви зараз не користуйтеся. З мінусів - іноді можуть виникати труднощі при спробах повернутися до закритих функцій.

Продовжувати життя зарядці смартфона можна в різні способи, або їх об'єднуючи. У разі спільної роботи павер Бенка і заощаджують програм ефект точно буде максимально високим.

Оцініть матеріал
(1 Голосувати)

Залишити коментар