Розумна економія - недорогі чорнило для «Фабрик друку Epson»

Як заощадити на покупці чорнила для Epson – вигідну пропозицію від Prote. Якщо ви не з чуток знайомі з струменевим друком, то повинні знати, що основний витратний матеріал для будь-якого принтера - це чорнило і картриджі.

Ви користувач струменевого принтера Epson, наприклад, це « Фабрика друку Epson L810 ». Значить, Ви друкуєте багато. При регулярній друку Вам необхідно так само регулярно оновлювати запаси чорнила. Це не є проблема, оскільки ринок рясніє пропозиціями даного товару.

Фабрика друку Epson L810

Умовно, всі товари даної категорії можна розділити на два типи:

  • оригінальні чорнило;

  • сумісні (неоригінальні).

З першими все ясно – це ті продукти, які виготовляються виробником, який випускає і самі друкують устрою. Купуючи їх ви, отримуєте гарантію якості друку і гарантію на сам товар від цього виробника. Але тут потрібно бути готовим до того, що і вартість буде відповідної – адже потрібно платити і за розкручений бренд в тому числі.

А тим, хто хоче заощадити, ми настійно рекомендуємо звернути увагу на другий тип – сумісні чорнило. На ринку їх представлено дуже багато і тут найголовніше – не помилитися з вибором виробника.

Сумісні струменеві чорнило L810 – в чому ж їх особливості та відмінності від фабричних? Розглянемо це питання детальніше.

Отже, сумісні чорнило що це?

Перш за все, ви повинні розуміти, що все чорнило, які продаються не в комплекті з картриджем, вже є неоригінальними або сумісними, як прийнято їх називати. Оригінальних струменевих чорнила ніколи не буває у вільному продажі.

Хоча це правило не стосується чорнила Epson для « Фабрик друку », так як особливістю цих пристроїв є відсутність картриджа як такого. Тому контейнери з чорнилами продаються окремо. При покупці звертайте увагу на упаковку – якщо є голограма, всі відповідні назви, зазначений виробник Epson – це оригінал. Якщо ж немає – це сумісний продукт. Та й за ціною буде ясно, хто виробник.

Різниця між оригінальними і сумісними чорнилом Epson

Все дуже просто: оригінальні виробляються компанією-виробником принтерів і МФУ, сумісні чорнило – це фарби для принтера, які виготовляються виробником, що не випускає друкують устрою.

Вони випускаються окремо від картриджів і можуть бути як в невеликих пляшечках з зручними насадками для чистої і легкої заправки в домашніх умовах, так і в великих флаконах для тих, у кого обсяги друку набагато вище і їм вигідніше купувати багато.

Epson L810

В іншому сумісні чорнило дуже схожі з оригінальними. Друкуючи ними, Ви не зможете візуально визначити різницю в якості друку. Їх ресурс також практично ідентичний ресурсу оригінальних. Якісних сумісного чорнила для Epson Вам вистачить надовго.

Порада від Prote

Вибираючи, які сумісні чорнило купити для будь-якої з « Фабрик друку Epson », звертайте увагу на наступні моменти:

  • вони повинні бути сумісними з вашим друкуючим пристроєм – обов'язково перевірте інформацію щодо сумісності на упаковці товару, а ще краще - зверніться до менеджерів магазину за детальною інформацією;

  • вибирайте чорнило, які виготовляються відомим, перевіреним виробником. Інакше намагаючись вигідно купити чорнило і вибравши товар сумнівного походження, ви ризикуєте набагато більшою сумою, ніж та, яку вдасться заощадити – з ладу можуть вийти як важливі деталі, так і весь принтер цілком.

Рекомендації від Prote

Для того, щоб принтер або МФУ служили вам довго, а чорнило не висихали в картриджі або друкуючій голівці, дотримуйтесь простих правил для якісного друку на струменевому принтері:

  • ми не рекомендуємо змінювати тип чорнила – наприклад, ваш принтер друкує водорозчинними, а ви раптом вирішили почати друкувати пігментними чорнилами. Це погана ідея, тому що склад і властивості чорнила різні, це враховано в конструкції принтера і невідповідні чорнило можуть зіпсувати якість друку або того гірше – вивести з ладу друкувальну голівку;

  • друкуйте 1-2 рази в тиждень – регулярна друк вбереже від висихання фарб в картриджі або друкуючій голівці;

  • якщо ви знаєте, що довго не будете друкувати, то заклейте друкує головку скотчем, або дістаньте картриджі з принтера і сховайте їх у спеціальні контейнери (якщо таких немає, то в пакети, які потрібно щільно заклеїти);

  • Якщо Ви не впевнені, що зможете самі заправити / замінити картридж – краще зверніться в сервісний центр, щоб уникнути поломки картриджа або принтера.

Якщо є питання або щось неясно – ви в будь-який момент можете звернутися до фахівців магазину або сервісного центру. Вони підкажуть, як правильно вчинити в конкретній ситуації і як правильно вибрати і купити потрібні витратні матеріали.

Якісної і довгої друку!

Оцініть матеріал
(2 голосів)

Залишити коментар