Ремонт ноутбуків після залиття рідиною - що робити?

Залитие ноутбука водою або іншою рідиною — одна з найпоширеніших проблем. Досить часто за роботою або за переглядом фільмів більшість з нас сидять не з порожніми руками, а з кухликом чаю, кави, прохолодними напоями і т. Д .. Але більшість навіть не підозрює про те, що подібна звичка одного разу може стати фатальною для улюбленого ноутбука, адже одне незручне рух, і вміст гуртки або склянки виявляється прямо на клавіатурі або на дисплеї і, цілком ймовірно, що ремонт ноутбука буде вже неможливий.

Що в такій ситуації ні в якому разі робити не можна?

1.Ні в якому разі не можна включати ноутбук відразу ж після залиття рідиною

Чому? Тому що в такому випадку відбудеться коротке замикання, і на цьому з ноутбуком в принципі можна буде попрощатися.

2.Нельзя сушити його феном

Ситуації це допоможе малоймовірно, а ось пошкодити при цьому додатково ще і клавіатуру Ви вже точно зможете.

3.Промивать ноутбук від чаю або кави

Так, протерши лептоп вологою серветкою або ганчіркою, липкий шар Ви заберете, якщо розлили на ноутбук щось солодке, основну частину розлитої рідини ганчірка теж вбере, але те, що потрапило всередину Вашого улюбленого девайса, Ви протерти ніяк не зможете .

Ремонт ноутбуків після залиття рідиною

4. Ні в якому разі не вмикайте ноутбук. Це може спровокувати коротке замикання в ланцюзі харчування. Якщо лептоп все ж включиться — на жаль, це не привід для радості. Корозійні процеси протікають досить повільно, тому в запасі у Вас як раз буде пару днів, щоб встигнути віднести ноутбук на діагностику. Через кілька днів процес окислення обов'язково дасть про себе знати, і, цілком ймовірно, що ремонт ноутбука буде вже неможливий.

Які дії допускаються, якщо Ви випадково залили Laptop?

1. Перше, що потрібно буде зробити в разі, якщо Ви випадково пролили на ноутбук рідина — це повністю знеструмити систему — вимкнути живлення, відключити від зарядки і дістати з нього акумулятор. Подібні запобіжні заходи необхідні для того, щоб, знову-таки, не відбулося коротке замикання, інакше ноутбук остаточно вийде з ладу і лагодити просто не буде чого.

2. Відкрийте і переверніть догори ногами, тільки обов'язково прослідкуйте за тим, щоб рідина з клавіатура залишиться перетекла на екран, в іншому випадку, крім клавіатури і пошкоджених під нею елементів, Вам доведеться лагодити ще й екран. Перевернувши, відразу ж після його відключення від харчування, Ви, ймовірно, зможете ще врятувати материнську плату від попадання рідини і подальших згубних для справної роботи ноутбука наслідків.

3. Приберіть надлишки вологи з ноутбука серветкою, тільки сухий, а не вологої. Так Ви зможете уникнути попадання рідини на інші, поки що вцілілі елементи ноутбука.

4. Обов'язково віднесіть Laptop в сервісний центр на діагностику, де після ретельної перевірки Вам відновлять всі компоненти, які окислилися після потрапляння на них рідини. Всі ноутбуки, залиті рідиною, в хороших сервісних центрах обслуговуються позачергово, оскільки кожна хвилина в подібних випадках - на вагу золота.

Оцініть матеріал
(1 Голосувати)

Залишити коментар