Як вибрати квадрокоптер або дрон?

Квадрокоптера, також іменовані дронамі – компактні безпілотні літальні апарати, які здобули широку популярність як в якості розважального пристрою, так і в якості приладу для здійснення відеозйомки з висоти. На сьогоднішній день існує велика кількість квадрокоптера вироблених безліччю брендів – вони розрізняються дизайном, функціями і вартістю. Якщо ви ставите питанням "Як вибрати квадрокоптер або дрон?", то ознайомившись з даним матеріалом зможете зробити кращий вибір в Інтернет-магазині.

При виборі дрона необхідно звернути увагу на такі особливості запропонованих різними брендами рішень:

  • Кількість встановлених пропелерів.
  • Клас, до якого належить квадрокоптер.
  • Можливість підключення камери або наявність вбудованої.
  • Підтримка функції GPS.
  • Підтримка функції FPV.
  • Наявність автопілота.

Квадрокоптер

Квадрокоптер – це дрон оснащений чотирма пропелерами, але також існують інші варіації, які оснащені трьома, шістьма і вісьмома пропелерами. Переважна кількість апаратів оснащені саме чотирма, але якщо ви хочете обзавестися моделлю, яка буде більш стійка при поривах вітру, а також зможе піднімати вантаж з великою вагою то варто звернути увагу на дрони з великою кількістю пропелерів. Вантажопідйомність дрона важлива в тому випадку, якщо в майбутньому планується оснастити його додатковими пристроями, такими як GPS модуль або велика камера для зйомки відео.

Якщо ви вирішили купити квадрокоптер в Україні, то повинні чітко розуміти для яких цілей апарат буде використовуватися

Дронь можна розділити умовно на чотири категорії – професійні, розважальні, дитячі та селф-дрони.

Моделі розважального типу є більш бюджетними, так як їх основною функцією вважається безпосередньо саме пілотування. Деякі виробники оснащують розважальні дрони камерами, але такі камери не підійдуть для високоякісної зйомки, тому не годяться для професійного використання.

Професійні дрони є вершиною технологій – вони оснащуються безліччю функцій, виконані з високоякісних матеріалів, здатні більш тривалий час перебувати в повітрі при цьому знімаючи високоякісне відео. найпрогресивніші рішення оснащені камерами здатними знімати в дозволі 4К, що в поєднанні з рядом інших функцій дозволяє вести онлайн трансляції і виробляти високоякісну зйомку для великих медійних проектів. Купити квадрокоптер дешево для професійних цілей цілком можливо, проте у найпопулярніших брендів професійні моделі істотно дорожче більш простих аналогів.

Дитячі квадрокоптера аналогічні розважальним, але виробники враховують те що ними будуть керувати діти, тому оснащують їх простою системою управління, інтегрують мінімум функцій і відповідно продають їх за низькою ціною.

Найбільш компактною різновидом дронів є селф-дрони. Дані літальні апарати можуть поміститися навіть в кишеню, управляються за допомогою підключених до них дистанційно смартфонів і не розраховані на тривалі польоти – їх основним завданням є фото- і відеозйомка людини. Найчастіше селф-дрони набувають люди які люблять подорожувати на самоті. Ціна на квадрокоптера такого типу також не висока.

Задумайтеся про те, чи потрібна вам вбудована в квадрокоптер камера

Вбудовані в дрони камери розрізняються технічними характеристиками – в більш дорогі апарати встановлюються професійні камери здатні знімати відео у високій роздільній здатності, а в недорогі бюджетні моделі встановлені камери, що знімають в середньому Як, призначені виключно для аматорської зйомки. Також багато виробників випускають дрони без камери – якщо покупець хоче використовувати квадрокоптер виключно в якості розважального приладу, отримуючи задоволення від процесу пілотування, то камера може бути не потрібна і стане просто зайвою витратою коштів. Якщо на момент покупки ви не хочете купувати модель з камерою, але допускаєте що в майбутньому вона може вам знадобитися, то зверніть увагу на рішення, що підтримують можливість підключення камери, яку можна придбай окремо.

Додаткові функції, які можуть стати в нагоді в процесі використання квадрокоптера

До таких функцій слід віднести такі технології як GPS, FPV і автопілот. Вбудований GPS модуль дозволить дрону повернутися до вас за допомогою одного натискання кнопки на пульті управління. Функція FPV відкриває можливість спостерігати за польотом квадрокоптера від «першої особи» через вбудовану в нього камеру – зробити це можна як за допомогою смартфона або ноутбука, так і за допомогою спеціальних окулярів. Автопілот призначений для того, щоб попередньо задавати траєкторію польоту і використовується для професійної відеозйомки. Інтернет-магазини пропонують великий вибір квадрокоптера з описаними вище функціями, але також і бюджетні моделі, які не підтримують їх.

Оцініть матеріал
(0 голосів)

Залишити коментар