Як вибрати дисплей для мобільного телефону

Серед всіх деталей, з приводу заміни яких звертаються в сервісні центри, перше місце займає дисплей саме він найчастіше виходить з ладу в силу фізичних ушкоджень або оперативного зносу. Сучасні смартфони в своїй більшості оснащуються екраном, об'єднаним із захисним склом, в результаті чого навіть при пошкодженні виключно захисного скла доводиться міняти дисплей і передню панель.

Вибір екрану є досить простим завданням, проте вимагає уважного підходу – часом покупці дисплея після його установки помічають, що якість зображення істотно гірше, або в останній момент виявляють що окантовка дисплея не відповідає кольору корпусу. Дисплей для мобільного телефону в інтернет магазині можна купити з доставкою в усі міста України, але перш ніж зробити покупку, ознайомтеся з основними особливостями, на які необхідно звертати увагу при виборі вироби.

Вибираючи дисплей, зверніть увагу на його:

  • Виробника.
  • Якість.
  • Колір.
  • Відповідність з моделлю вашого телефону.

Всі компанії, що займаються виробництвом мобільних телефонів, виробляють дисплеї. Вибирати екран необхідно відповідно до виробником телефону і його моделлю – дисплеї від певних моделей телефонів не підходять для установки в інший телефон, навіть якщо мають схожі технічні характеристики і габаритами. Така несумісність пов'язана з тим, що шлейфи для підключення дисплея можуть розташовуватися в різних місцях, а якщо екран є одним цілим із захисним склом, то загальна конструкція фронтальній панелі буде істотно відрізнятися.

  Дисплей (екран) для телефону Apple iPhone 7

Якість та вартість дисплея залежать від його виробника

Крім дисплеїв, вироблених безпосередньо компаніями, які розробляють телефони, ринок пропонує великий вибір копій від сторонніх виробників. Копії виділяються меншою вартістю, але якість їх не завжди однаково, так як копії виробляють різні виробники. Якщо ви хочете купити дисплей для мобільного телефону недорого, то копія стане відмінним вибором, так як в асортименті інтернет-магазину AKS.UA представлені виключно високоякісні копії.

Вибираючи новий дисплей, не забудьте звернути увагу на колір його рамок

Якщо перед вами виникла необхідність заміни не тільки дисплея, але і всієї передньої панелі, то обов'язково зверніть увагу на її колір – навіть якщо в характеристиках зазначено що екран підійде для Вашої моделі мобільного телефону, передня панель може бути забарвлена в інший колір. Дисплей з передньою панеллю, яка пофарбована в інший колір без проблем підключиться до телефону за умови відповідності моделі, але зіпсує дизайн що неприйнятно для цінителів естетики.

Ексклюзивні серії дисплеїв дозволять повністю перетворити зовнішній вигляд смартфона

Крім класичних дисплеїв, окрас рамки яких відповідає стандартним квітам від виробника, в асортименті представлені ексклюзивні серії, що володіють унікальним забарвленням. Такий дисплей для мобільного телефону з сенсорним склом і рамкою дозволить надати смартфону свіжий, неповторний зовнішній вигляд.

Оцініть матеріал
(1 Голосувати)

Залишити коментар