Nokia 6700: функціональна класика в стильному виконанні

Кілька років тому компанія Нокіа презентувала новинку – модель 6300 яка вже через кілька місяців стала хітом продажів в своєму сегменті. Впізнаваний стиль, зручні клавіші, приємний на дотик важкий корпус – все це сподобалося покупцям. Тому через рік виробник запропонував ще одну новинку – модель 6700, яка також користується успіхом у любителів класичних кнопкових гаджетів.

Переваги Nokia моделi 6700

Це один з небагатьох сучасних гаджетів, який зберіг своє кнопкове управління, але при цьому отримав відмінні можливості з точки зору продуктивності і функціональності. Модель має сучасний процесор, підтримує карту пам'яті до 8 гігабайт, а додатки не підвисають, як і гри з досить яскравою графікою.

Головною ж перевагою саме цього телефону можна назвати його якість. Основний матеріал корпусу & ndash; жорсткий пластик, присутні і вставки з міцного металу. Якість зборки не викликає ніяких нарікань: всі грані рівні, хромований декор встановлений без зазорів, корпус не скрипить і не має неприємного люфту, характерного для дешевих азіатських моделей. Такий телефон може успішно прослужити довгі роки навіть при активній експлуатації. Важкий корпус приємно лягає в руку.

Nokia модель - 6700

Екран відносно невеликий, але матриця видає яскраві кольори, не відблискує на сонці. Технологія TFT, використана виробником, дозволила значно збільшити час роботи на одному заряді акумулятора. Більше 40 хвилин дзвінків в день і мінімум годину активної роботи з іншими додатками, - в такому режимі батарея пропрацює близько трьох діб. Це недосяжний показник для будь-якого сучасного смартфона.

Недоліки моделі

Серед недоліків цього телефону іноді називають його ціну. Дійсно, вартість пристрою перевищує цінник деяких бюджетних гаджетів з сенсорами і великими екранами. Однак, за таку якість безперечно варто заплатити. Заощадити можна, купуючи телефон через інтернет-магазини. Якщо є бажання придбати саме nokia модель - 6700, зробити покупку краще на сайті price.ua. Відсутність посередників і переплат, кращі ціни, швидка доставка в числі переваг цього сучасного ресурсу.

Також можна відзначити, що ця модель представлена не у всіх салонах зв'язку, незважаючи на свою затребуваність. Але знайти цю модель, а також багато інших від всесвітньо відомого виробника, можна на сайті price.ua. Не потрібно ходити по салонах міста і робити передзамовлення на зарубіжних сайтах.

Нерідко цю модель критикують і за невеликий дисплей. Однак не варто забувати, що це, перш за все, класичний форм-фактор з великими і зручними клавішами. Дисплей у нього значно більше, ніж у багатьох конкурентів. Попрацював виробник і над якістю зйомки: тепер і фронтальна, і основна камера працюють з високою роздільною здатністю, створюючи чітку картинку. Телефон зручно використовувати для відеозв'язку. Голосові дзвінки, гучний зв'язок також не викликають нарікань до якості.

Оцініть матеріал
(2 голосів)

Залишити коментар