Як не стати жертвою шахраїв при покупці бу айфона?

Як правильно купити айфон бу?

Сьогодні мова піде про те, як купити айфон бу і не стати жертвою обману. Охочих придбати заповітний яблуко менше не стає, але на жаль не всі можуть дозволити собі покупку нового смартфона apple. Навіть така проблема вирішується, адже правильно обраний бу IPhone може працювати ще довгі роки, поки він вам не набридне або морально застаріє.

З чого почати?

Про купівлю техніки apple бу написано багато інформації, тому ми розглянемо основні вимоги до підходу вибору гідного IPhone. Напевно багато хто почне шукати apple бу в інтернеті і безпосередньо на OLX, але не поспішайте. Тут потрібно бути гранично уважним і не гнатися за низькою ціною. На бу айфон ціна коливається в широкому діапазоні. Правильним рішенням є порівняння з кількох пропозицій, після чого ви самі визначите середню ціну. Ідеальним варіантом можна вважати IPhone, який був куплений недавно. У свою чергу у продавця повинна бути вся необхідна документація, коробка і чек, який підтверджує дату покупки. Якщо ж хоч щось відсутній, то можна сміливо відмовлятися від даного смартфона. Зустріч про покупку потрібно призначати в людному місці з доступом до WiFi. Це потрібно на той випадок, якщо продавець спробує приховати інформацію з приводу працездатності.

Де купити айфон бу?

Вище ми згадали, що не варто поспішати з покупкою apple бу на OLX. Справа в тому, що на даній торговому майданчику відсутня гарантія про працездатність товару. І тому близько 30% техніки виходить з ладу протягом доби. Недобросовісних продавців дуже багато і шанс обману дуже великий. Та й що говорити за продавців, якщо покупець не може навіть отримати елементарну консультацію від OLX.

БУ айфон

У багатьох відразу виникне питання: «А де тоді купувати?». Торговий майданчик Bigmag це саме те, що вам потрібно. Даний сервіс гарантує якість пристроїв apple бу. Шанс «кидалова» дорівнює нулю, а покупець може отримати професійну консультацію від працівників Bigmag. Також є можливість придбати дорогий IPhone в розстрочку, що позбавляє покупця від пошуків смартфона або будь-якого іншого товару по заниженою ціною. Різниці в ціні між OLX і Bigmag – немає.

Всі ціни такі ж, але якість товару і обслуговування набагато краще. Провівши детальний огляд товару, команда професіоналів з точністю в 90% може розповісти історію використання товару не знаючи про нього нічого. Географія роботи Bigmag, охоплює всю Україну, а доставка здійснюється за допомогою Нової Пошти. Якість даної торгової площадки повністю підтверджують покупці, які скористалися її послугами.

Оцініть матеріал
(0 голосів)

Залишити коментар